Elaine Stott

Elaine Stott

Sezóny 1 2019 - 2019


Soutěžící třicáté deváté série, která pracuje v továrně. V soutěži je členkou původního kmene Lairo.

39. SÉRIE – ISLAND OF THE IDOLS

Celé jméno: Elaine Stott

Datum narození: 13. ledna 1978

Věk: 41

Bydliště: Rockholds, Kentucky

Zaměstnání: tovární dělnice

Zájmy: Jízda na čtyřkolkách, rybaření a vyjížďky na mé lodi na jezero.

Tři slova, která tě vystihují? Nezávislá, tvrdohlavá a laskavá.

Na co jsi ve svém životě nejvíce hrdá? Že jsem se ujala péče o mé blízké, když to potřebovali. Pečovala jsem o svého nemocného dědečka, který pomáhal s mou výchovou, až do jeho smrti. Má kmotra přišla o svou dceru a manžela a měla mozkovou mrtvici, a to vše během osmi měsíců. Byla jsem vším, co měla k tomu, aby to překonala. Má máma byla do nedávna v kómatu a na přístrojích k udržení životních funkcí. Po několik měsíců se snažila nabrat síly a znovu se všechno naučit. Byla jsem po celou dobu po jejím boku. Plánovaly jsme, že bude bydlet u mě, abych se o ni mohla starat. Bohužel ale kvůli komplikacím zemřela dříve, než jsme to mohly učinit. Některým tohle nemusí připadat jako nějaký úspěch, ale pro mě je to to jediné, na čem skutečně záleží. Jsem hrdá, že jsem touhle osobou.

Co tě vytáčí? Muži, kteří nepovažují ženy za rovnocenné; holky, které si myslí, že musejí využívat svých těl, aby se prosadily a lidé, kteří si myslí, že jsou bez jakýchkoliv vad.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Má kmotra. Ujala se mě, když jsem byla malá, a vždy se mnou jednala jako s vlastní. Je tou nejsilnější ženou, jakou znám. Je laskavá, starostlivá a milující, ačkoliv v posledních letech hodně trpěla. Je prostě skvělá.

Co o tobě není na první pohled zřejmé? Lidé si myslí, že jsem tvrdá, ale ve skutečnosti jsem měkota.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Myslím, že nejvíce se podobám Rupertovi, drsná a surová na povrchu, ale velmi citlivá uvnitř. Byl velmi laskavým člověkem, stejně jako jsem já.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Hádám, že mě všichni budou podceňovat. Myslím, že díky své schopnosti vycházet s různými lidmi se můžu s ostatními spřátelit a získat jejich důvěru. Nebudou si mě moc všímat, protože nebudu hrozbou, ale spojencem.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS