Erika Casupanan

Erika Casupanan

Sezóny 1 2021 - 2021


Soutěžící čtyřicáté první série, která pracuje jako vedoucí komunikace. V soutěži je členkou původního kmene Luvu.

41. SÉRIE

Celé jméno: Erika Casupanan

Datum narození: 20. července 1989

Věk: 31

Bydliště: Toronto, Ontario, Kanada

Rodné město: Niagara Falls, Ontario, Kanada

Zaměstnání: vedoucí komunikace

Zájmy: Cestování, box, posilování a sledování popkultury.

Tři slova, která tě vystihují? Zábavná, nebojácná, empatická.

Co tě vytáčí? Nevzdělanost a chlapi v nepadnoucích džínách.

Na co jsi ve svém životě nejvíce hrdá? Těžko se mi vybírá jenom jedna věc, protože miluju celý svůj život. Mým cílem bylo splatit studentské půjčky do třiceti, a to se mi povedlo už v sedmadvaceti. Díky tomu jsem mohla cestovat na spoustu vysněných míst, začít s bojovými sporty a získat vlastní finanční stabilitu. Jedním z mých největších úspěchů je však to, že jsem dala výpověď v práci, než jsem letěla hrát Survivor na Fidži. Jsem hrdá na kariéru, kterou jsem si téměř 10 let budovala. Jsem však ještě víc hrdá na to, že jsem měla kuráž odejít, když už jsem z té práce přestala být nadšená.

Kdo je tvým hrdinou a proč? Moje babička, která žila s naší rodinou, když jsem vyrůstala. Mám dokonce i tetování, které mi ji připomíná. Měla silnou vůli a vlastní hlavu, byla elegantní, milá a laskavá. Neustále mě chránila a starala se o mě. I během posledních dnů v nemocnici měla pořád vysoké nároky na svůj vzhled a chtěla po sestřičkách, aby jí nasazovali její perly a diamanty.

Co o tobě není na první pohled zřejmé? Lidi vždycky překvapí, jak jsem chytrá a jak se umím jasně vyjadřovat. Jsem dost inteligentní a umím na všechno rychle přijít. Jsem taky dost pohotová – kdo mě pochopí, ten je příjemně překvapen, a kdo mě nepochopí, ten vůbec netuší, o co přichází. Lidi mi taky často nevěří, že měřím jen 152 cm, protože působím, jako bych měla 160 cm.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Zvenčí Brendě, zvnitřku Toddovi. Brenda je fyzicky zdatná, sociálně všímavá a nebojí se vycenit zuby. Todd je můj nejoblíbenější hráč. Dokážu stejně jako on ovlivňovat ostatní a vždycky budu mít hru takticky pod kontrolou. Pečlivě si připravím svou obhajobu a předvedu před porotou úžasný výkon.

Proč si myslíš, že dokážeš vyhrát Survivora? Uměla jsem s ostatními manipulovat ještě dříve, než jsem věděla, co to manipulace je. Neúnavně si jdu za svými sny. Nikdo to ode mě čekat nebude, protože mám mladě vypadající tvářičku a drobnou postavu. Dokážu dojít až na konec a věřím tomu, že se na finální kmenové radě budu umět obhájit.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS
Za překlad děkujeme ItalianManiac z Reality-shows.eu
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!