Ethan Zohn

Ethan Zohn

Sezóny 3 2001 - 2020


Soutěžící třetí, osmé a čtyřicáté série, který aktuálně pracuje jako sociální podnikatel a řečník. Je členem původních kmenů Boran, Saboga a Sele.

3. SÉRIE – AFRICA

Celé jméno: Ethan Zohn

Datum narození: 12. února 1973

Věk: 27

Bydliště: New York City, New York

Zaměstnání: profesionální fotbalista

Životopis: Ethan chodil na Vassar College, kde odpromoval v roce 1996 a získal bakalářský titul z biologie. Poté půl roku cestoval po Austrálii a Novém Zélandu, kde vyzkoušel bungee jumping na jednom z nejvyšších skoků na světě (122 metrů). V letech 1997 a 2001 hrál za americký národní tým v Makabejských hrách v Izraeli. Od roku 1998 je pomocným trenérem mužského i ženského fotbalového týmu na Fairleigh Dickinson University v Teanecku v New Jersey. Jako brankář hraje za fotbalový tým Highlanders v Zimbabwe, za Cape Cod Crusaders v Massachusetts a za Hawaii Tsunami na havajském Oahu. Od roku 1999 také pracuje na volné noze coby jako stratég a vývojář obchodních značek a je tak zodpovědný za vytváření jmen pro nové produkty.

Zájmy: Fotbal, potápění, fotografování, běhání a vaření (je vegetarián).

Hra:

Videa:

8. SÉRIE – ALL-STARS

Věk: 30

Bydliště: New York City, New York

Zaměstnání: Fotbalista a spoluzakladatel neziskové organizace

Co je u něj nového od minulé hry: V roce 2002 Ethan uváděl Ethan Zohn's Zone, což byl internetový deník, který shrnoval události Světového poháru v Koreji a Japonsku z roku 2002. Poskytl scény ze zákulisí s americkými fotbalovými hráči a také představil akci samotnou. Také závodil v Eco-Challenge na Fidži s dalším soutěžícím Survivoru Jennou Lewis. Ethan založil neziskovou organizaci Grassroot Soccer, která trénuje africké profesionální fotbalisty, aby mohli učit děti o prevenci HIV/AIDS. Navíc je národním mluvčím pro America Scores, což je organizace, která pomáhá dětem z ulic účastnit se vzdělávacích fotbalových programů. Pomáhá charitativní organizaci Elizabeth Glazer Pediatric Aids a také YouthAids a Colon Cancer Alliance. Udělal spoustu přednášek, objevil se v reklamách Hewlett Packard, moderoval několik speciálů na MTV a objevil se v několika dalších televizních a tištěných médiích. V nedávné době dělal trenéra amerického národního makabejského fotbalového týmu na Panamerických makabejských hrách v Chile.

Hra:

Videa:

40. SÉRIE – WINNERS AT WAR

Věk: 40

Bydliště: Hillsborough, New Hampshire

Zaměstnání: sociální podnikatel a řečník

Zájmy:

Co tě vytáčí?

Tři slova, která tě vystihují?

Kdy jsi začala sledovat Survivor?

Sleduješ tuto show stále?

Kdo tě v životě inspiruje?

Co znamená Survivor pro tebe a tvou rodinu?

Jak Survivor změnil tvůj život?

Co pro tebe znamená být součástí této 20leté televizní show?

Jak odlišně budeš hrát oproti předchozí sérii?

Hra:

Zajímavosti:

Rekordy:

Zdroj: CBS (1, 2, 3), Foto: CBS