Figgy Figueroa

Figgy Figueroa

Sezóny 1 2016 - 2016


Soutěžící třicáté třetí řady. Pracuje jako barmanka. V soutěži je členkou původního kmene Vanua.

33. SÉRIE – MILLENNIALS VS. GEN X

Celé jméno: Jessica Lynn „Figgy“ Figueroa

Kmeny: Vanua (oranžový, Millennials) → Takali (fialový)

Umístění: 15/20 (18 dní)

Věk: 23

Bydliště: Nashville, Tennessee

Zaměstnání: barmanka

Zájmy: jízda na kajaku, tvorba videí a sledování fotbalu

Jak se popisuje: dobrodružná, svobodná a miláček davů

Osobní úspěch: Přestěhovala jsem se do Nashville a postavila se na vlastní nohy, v době, kdy jsem byla nejzranitelnější. Nechat všechno, co znám, za sebou kvůli neznámému městu? Děsivý. Proto jsem připravená na větší výzvu. Survivor je ta největší výzva.

Co ji vytáčí: Když jsou lidi líný a čekají, že se jim něco jen tak přihodí. O tom život není. Vstaňte a bojujte.

Co ji inspiruje: Moje máma. Dělala všechno pro to, abychom měli pohodový život a taky si prošla nezdravým vztahem s naším otcem. Naučila mě, jak se díky kuráži a síle můžu postavit sama za sebe a ukázala nám, jakou máme cenu. Za to ji obdivuji.

Co by si s sebou chtěla vzít na ostrov: žiletku, boty do vody, deku

Co pro ni znamená být z generace Millenials: Být z generace Millenials znamená být obdařen inovativní a kreativní myslí, a mít všechno na světě na dosah ruky. To vše zde čeká, stačí to jen uskutečnit. Tvrdě dřu pro to, abych se dostala tam, kam chci, a měla všechno, co mám. Lidé z generace Millenials dokážou tvrdě pracovat a přitom sdílet věci na Snapchatu.

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Miluji Stephenie LaGrossu. Je tvrdá hráčka v různých směrech a je velmi taktická. Měla i slabší chvilky, ale i přesto je to drsná holka, která bojuje o přežití. Obdivuji ji.

Důvod, proč je v Kdo přežije: Kvůli té výzvě. Vyrůstala jsem v šílené domácnosti na předměstí a přímo pod okny se děly různé zločiny. Musela jsem bojovat za všechno, co jsem kdy v životě měla, a Kdo přežije je ten největší boj, který chci podstoupit. Psychicky i fyzicky jsem neuvěřitelně silná.

Proč si myslí, že zvládne hru: Samozřejmě, že to zvládnu. Proč bych se jinak přihlásila? Jsem mladá a mám hodně znalostí. Nechci jen tak proplouvat, jsem vůdce. Povedu svůj kmen a dojdu až do konce s pomocí své milé osobnosti, elánu a pracovní morálky. Je to můj osud.

Zdroj: CBS