J.T. Thomas

J.T. Thomas

Sezóny 3 2009 - 2017


Soutěžící osmnácté, dvacáté a třicáté čtvrté řady. Pracuje jako rančer. Je členem původních kmenů Jalapao, Heroes a Nuku.

18. SÉRIE – TOCANTINS

Celé jméno: James „J.T.“ Thomas, Jr.

Kmeny: Jalapao (červený) → Forza (zelený, spolčený kmen)

Umístění: 1/16 (39 dní, vítěz)

Věk: 24

Bydliště: Mobile, Alabama

Zaměstnání: rančer/manažer na dobytčí farmě Angus Cattle Ranch

Životopis: J. T. se snaží v životě všem ukázat, že je inteligentní vzdělaný muž a ne jen obyčejný a hloupý farmář. J. T. navštěvoval Troy University, kde získal bakalářský titul z podnikání. Váží si své rodiny a svých blízkých.

Jak se popisuje: ambiciózní, rodinně založený, soutěživý, odhodlaný

Jak bude hrát: Jako rodinně založený muž si vážím svých vztahů a proto budu vytvářet pevné aliance, které mě dovedou co nejdál. Jsem soutěživý a odhodlaný vyhrát hru, budu manipulovat, když mě to dovede dál a nakonec se stanu Posledním přeživším.

20. SÉRIE – HEROES VS. VILLAINS

Kmeny: Heroes (modrý) → Yin Yang (černý, spolčený kmen)

Umístění: 10/20 (27 dní, člen poroty)

Věk: 25

Bydliště: Mobile, Alabama

Osobní úspěch: To, že jsem první z rodiny, kdo šel na vysokou školu a získal titul.

Co je jeho inspirací: Má rodina.

Oblíbený moment z minulé řady: To, že jsem vyhrál poslední výzvu o imunitu.

Hráč, kterého nejvíce respektuje: Sám sebe – jsem svým vlastním hrdinou, kvůli tomu, čeho jsem dosáhl, což mi pomohlo spojit mou rodinu dohromady.

Hráč, kterého respektuje nejméně: Jonny Fairplay.

Proč se do hry vrátila: Je to příležitost, kterou si nemůžu nechat ujít.

34. SÉRIE – GAME CHANGERS

Kmeny: Nuku (modrý) → Nuku (modrý)

Umístění: 16/20 (13 dní)

Věk: 31

Bydliště: Mobile, AL

Jak se změnil od poslední hry: Byl jsem rozhodně pokořen. Jsem nyní trpělivější člověk a myslím, že už nejsem tak moc důvěřivý.

Jaké dovednosti ho učiní užitečným členem kmene a jaké dovednosti se od posledně naučil: Myslím, že přináším spoustu schopností. Vždy hraju a budu hrát celým svým srdcem, díky čemuž dokážu překonávat mnohé překážky ve svém životě. Mým plánem je vybudovat velmi silný tým a vést ho do sloučení. Potom budu muset hrát s tím, co jsem vybudoval tak, abych se dostal co nejdále.

Na co je pyšný ohledně své předchozí série: Na mou schopnost pochopit, že musím udělat velký krok, abych vyhrál celou hru, a navíc jsem měl odvahu to udělat.

Čeho nejvíce lituje: Nejvíc lituju chvíle, kdy jsem slezl z tyče při soutěži o imunitu, což vedlo k mému vyloučení. Věděl jsem, že bude obtížné vyhrát, tak jsem raději slezl. Kdybych to neudělal, určitě bych vydržel o dost déle. Zvolil jsem jednodušší cestu, která stěží bývá tím nejlepším rozhodnutím. Hlad a životní podmínky zatemnily můj úsudek, aniž bych si to uvědomil.

Jak odlišně bude hrát tuhle sérii: Budu opatrnější co se výběru mých spojenců týče. Důležitější však je, že budu aktivněji hledat skryté imunity, a budu odhodlanější a nelítostnější v soutěžích.

Zdroj: CBS, CBS, CBS