Jay Starrett

Jay Starrett

Sezóny 1 2016 - 2016


Soutěžící třicáté třetí série. Pracuje jako realitní makléř. V soutěži je členem původního kmene Vanua.

33. SÉRIE – MILLENNIALS VS. GEN X

Celé jméno: Justin „Jay“ Starrett

Kmeny: Vanua (oranžový, Millennials) → Ikabula (zelený) → Vinaka (černý, spolčený kmen)

Umístění: 6/20 (36 dní, člen poroty)

Věk: 27

Bydliště: Fort Lauderdale, Florida

Zaměstnání: realitní makléř

Zájmy: skimboarding, rybaření a víceméně jakýkoliv sport

Jak se popisuje: odhodlaný, inteligentní a zábavný

Osobní úspěch: Pořídil jsem si svůj vlastní dům už ve 25 letech.

Co ho vytáčí: Nemám rád, když lidi něco plánují nebo něco slíbí, a pak to nesplní.

Co ho inspiruje: S jistotou mohu říct, že mojí hrdinkou je moje překrásná máma. Přese všechno – včetně rozvodů a vážných zdravotních problémů – pořád pokračuje vpřed jako malá peruánská bojovnice. Desetkrát ji postihlo mozkové aneurysma, které muselo být už šestkrát operováno. Každý den vstává s úsměvem a motivuje a inspiruje mě a všechny lidi, se kterými přijde do styku. Moc si jí vážím.

Co by si s sebou chtěl vzít na ostrov: iPod, skimboard, DVD přehrávač a filmy

Co pro něj znamená být z generace Millenials: Generace Millenials pro mě znamená svobodu, protože jsme se narodili do doby, kdy je možné cokoliv. Sociální sítě a všechny podobné platformy vám pomáhají nejenom rychle zjistit informace, ale dávají vám možnost stát se čímkoliv nebo vytvořit cokoliv. To, že jste z generace Millenials znamená, že můžete následovat své sny a dělat nezvyklé věci. Dokud o svém snu jenom nepřemýšlíte, ale snažíte se ho uskutečnit, tak můžete vždycky uspět.

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Řekl bych, že Russellu Hantzovi a Woo Hwangovi. Budu se neustále snažit všechno prozkoumat a hledat nápovědy a pozorovat okolí. Spojím se s muži i ženami, aby si všichni mysleli, že chci vybudovat tým, ale ve skutečnosti budu dělat podrazy a velké tahy, abych vyloučil jakoukoliv hrozbu, která by se mi mohla postavit do cesty. Zmínil jsem se, že to všechno budu dělat s úsměvem na tváři, aby pak pro mě na konci hlasovali?

Důvod, proč se přihlásil do Kdo přežije: Někdy beru věci jako samozřejmost a chtěl bych se odpoutat od pohodlí. Chci tam přijít, hrát hru a vyhrát. Chci být ve spojení s přírodou a ztratit sám sebe, abych se mohl zase najít. Další důvod je jednoduchý, a to milion dolarů. No tak. To člověku dokáže změnit život.

Proč si myslí, že zvládne hru: Budu Poslední trosečník. Tečka. Jsem psychicky silný a fyzicky překonám všechny hranice svého těla. Jsem ohromně inteligentní, odhodlaný a soustředěný na výhru. Mám spoustu selského rozumu a vím, jak zmanipulovat lidi, abych dostal to, co chci. Jsem okouzlující, přátelský a pohledný chlápek, který se nebojí tvrdě pracovat a dělat velké tahy.

Zdroj: CBS
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!