Jenna Bowman

Jenna Bowman

Sezóny 1 2018 - 2018


Soutěžící třicáté šesté série. Pracuje v reklamní agentuře. V soutěži je členkou původního kmene Malolo.

36. SÉRIE – GHOST ISLAND

Celé jméno: Jenna Bowman

Datum narození: 10. listopadu 1993

Věk: 23

Bydliště: Venice Beach, California

Zaměstnání: pracovnice reklamní agentury

Zájmy: Dobrovolné práce pro neziskovou organizaci Wish Upon a Teen, cestování a venkovní aktivity.

Tři slova, která tě vystihují? Kreativní, nepředpojatá a dobrodružná.

Jaký je tvůj osobní úspěch? Cítím se naplněná, když někomu udělám den lepším a když mu vykouzlím na obličeji úsměv. Myslím, že je důležité udržet si zdravý vztah nejen s rodinou a přáteli, ale také změnit život úplnému cizinci. Nezajímá mě, jaký typ člověk jsi. To, že uvidíte, že jste někomu zlepšili život, zlepší život i vám samotným. Stojí to za to, lidi! I to nejmenší gesto může mít velký účinek.

Co tě vytáčí? Lidé, kterým trvá příliš dlouho si něco splnit; lidé, kteří říkají slovo „poop“ (pozn. hovínko); lidé, kteří bezdůvodně lžou; internetoví trollové; smradlavý dech a nevychovaní lidé za volantem (všichni by se měli uklidnit).

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Řekla bych, že mé naděje a sny jsou inspirovány jakýmikoliv jedinečnými stvořeními, kulturami a přírodou, která nás obklopuje.

Jaké tři věci by sis s sebou vzala na ostrov? Citrony, žvýkačky, papír a tužku.

Proč ses přihlásila do Kdo přežije? Protože proč ne? Nemůžu přijít na žádný důvod, proč by takovou životní příležitost někdo odmítl. Život je příliš krátký na to, aby jste se nechopili příležitostí.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Celý život jsem dávala jasně najevo, co v životě chci. Nechci se chvástat, ale když řeknu, že něco chci, tak to vždy získám. Takže doufám, že když řeknu, že tu hru zvládnu, tak nakonec vyhraji nebo alespoň získám uznání za všechno, čeho ve hře dosáhnu.

Hra:

Videa:

Zdroj: CBS, Foto: CBS
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!