Jessica Peet

Jessica Peet

Sezóny 1 2018 - 2018


Soutěžící třicáté sedmé série. Pracuje jako číšnice. V soutěži je členkou původního kmene David.

37. SÉRIE – DAVID VS. GOLIATH

Celé jméno: Jessica Peet

Věk: 19

Bydliště: Lakeland, FL

Zaměstnání: číšnice

Zájmy: chození na pláž, cestování, fotografování, nakupování a cvičení

Jak se popisuje: přátelská, pozitivní a motivovaná

Osobní úspěch: To, že jsem byla vybrána do této soutěže už v tak mladém věku. Někteří lidé čekali několik let na tuto příležitost. Jsem ráda, že mám možnost se účastnit něčeho, co pro mě hodně znamená, stejně jako pro další miliony lidí.

Co ji vytáčí: Když někdo neřekne „zdravíčko“ při kýchnutí, lidé, kteří žvýkají s otevřenou pusou, a lidé, kteří skáčou do řeči

Co ji inspiruje: Stephanie LaGrossa. Když jsem vyrůstala, tak jsem ji obdivovala za její výkony ve hře. V Guatemale ukázala velké odhodlání, energii a pozitivitu. Mým cílem v životě je zůstat pozitivní v každé situaci. Věřím, že život je o tom, jak reagujeme na situace, a ne o situaci samotné. Mým cílem je vždy nejdříve zauvažovat a až pak se do něčeho pustit.

Tři věci, co by si vzala na ostrov: zubní kartáček, polštář, bibli

Hráč Survivoru, kterému je podobná: Chci hrát jako Sarah v sérii Game Changers. Měla vynikající sociální hru a myslím si, že se mi to taky může podařit, jelikož snadno buduji vztahy. Mezitím budu pomáhat v táboře a snad se díky tomu dostanu tak daleko, jako ona.

Důvod, proč se přihlásila do Kdo přežije: Hlavním důvodem, proč jsem se přihlásila, je ta zkušenost. Během vyrůstání jsem sledovala Survivor a hned se do něj zamilovala. Nikdy jsem si nemyslela, že se budu účastnit takového životního zážitku. Jsem odhodlaná čelit výzvám a zjistit, jak silná jsem. Taky bych ráda vyhrála milion dolarů, jelikož by to změnilo život mě a mé rodině.

Proč si myslí, že zvládne hru: Zvládnu ji, protože si myslím, že jsem extrémně přizpůsobivá. Rychle mi to myslí a dělám rozhodnutí, když jsou potřeba. Mám také spoustu znalostí o hře, což ode mě ostatní nebudou čekat. Když mě ostatní podceňují, tak tím lepší výkony podávám a myslím si, že mě budou všichni považovat jen za „mladou blondýnku“.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS