Julia Carter

Julia Carter

Sezóny 1 2019 - 2019


Soutěžící třicáté osmé série. Pracuje jako zdravotní asistentka. V soutěži je členkou kmene Kama.

38. SÉRIE – EDGE OF EXTINCTION

Celé jméno: Julia Carter

Věk: 24

Bydliště: Bethesda, Maryland

Zaměstnání: zdravotní asistentka

Zájmy: cestování, nakupování a jídlo

Jak se popisuje: dobrodružná, houževnatá a sympatická

Osobní úspěch: Jsem rozhodně hrdá na to, že jsem jako první z rodiny odpromovala na univerzitě a připravila tak cestu mladší sestře a ostatním členům rodiny.

Co ji vytáčí: Když mě někdo ignoruje; když někdo nahlas žvýká a když lidé musí VŠECHNO dokumentovat na sociálních sítích.

Co ji inspiruje: Moje mamka. V životě musela čelit nejtěžším výzvám, ale zůstala přitom krásná uvnitř i navenek a udržela si svůj optimismus. Můžu jenom doufat, že budu stejně silná jako ona.

Tři věci, co by si vzala na ostrov: tužku a papír, rádio (či jiný hudební přehrávač), fotku rodiny

Hráč Survivoru, kterému je podobná: Jeremymu! Byl fyzickou hrozbou, ale uměl takticky zahrát své skryté imunity, byl loajální vůči své alianci a celkově hrál upřímnou a sympatickou hru. Byl to opravdu všestranný hráč.

Důvod, proč se přihlásila do Kdo přežije: O účasti v Survivoru sním už od doby, kdy jsem ho v dětství viděla poprvé. Začala jsem ho sledovat po smrti svého otce a v jistém smyslu mi pomohl „přežít“ mé vlastní těžkosti. Chci si dokázat, že na to mám. Výhra miliónu dolarů je také velká motivace. Mám vysoké studentské půjčky a chci pomoci sestře a matce.

Proč si myslí, že zvládne hru: Jsem týmová hráčka a umím výborně komunikovat. Mám osobní kouzlo, jsem pohotová a nebudu se bát dělat riskantní tahy.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS,
překlad vytvořen ve spolupráci s Reality-show.eu.
Foto: CBS
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!