Julie Rosenberg

Julie Rosenberg

Sezóny 1 2019 - 2019


Soutěžící třicáté osmé série. Živí se vyráběním hraček. V soutěži je členkou kmene Kama.

38. SÉRIE – EDGE OF EXTINCTION

Celé jméno: Julie Rosenberg

Věk: 46

Bydliště: New York City, New York

Zaměstnání: výrobce hraček

Zájmy: psychologické thrillery, lekce bikram jógy, únikové hry a trávení příliš mnoho času na internetu hledáním bezlepkových receptů, které stejně nikdy neuvařím

Jak se popisuje: Podceňovaná, odhodlaná a možná trochu neurotická. Dobře, jsem rozhodně neurotická.

Osobní úspěch: Vychovala jsem dvě děti, které mě každý den ohromují svou inteligencí, sílou, smyslem pro humor a houževnatostí. Doufám, že jednoho dne na mě budou stejně hrdé, jako jsem hrdá já na ně.

Co ji vytáčí: chamtiví lidé; když mi někdo narušuje osobní prostor a cokoliv s květinovou vůní

Co ji inspiruje: Můj manžel. Je neuvěřitelně chytrý, starostlivý a obětavý. Vždycky tu je pro mě a podporuje mě ve všem, co dělám. Když ho pozoruji, jak tráví čas s dětmi, vždycky si uvědomím, že on je ten nejlepší příklad rodiče. To mě motivuje k tomu, abych byla sama lepší matkou.

Tři věci, co by si vzala na ostrov: iPhone s hudbou; fotku manžela, dětí a psů; mléčnou čokoládu

Hráč Survivoru, kterému je podobná: Mám v sobě kombinaci Stepheniiny houževnatosti, Ciriina smyslu pro humor a jejího zábavného ducha a Dawnina sklonu všechno emocionálně prožívat.

Důvod, proč se přihlásila do Kdo přežije: Kvůli té výzvě. Chtěla jsem hrát tuhle šílenou hru už od doby, kdy jsem viděla první díl. Vždycky mě něco lákalo na překračování svých absolutních fyzických i psychických hranic. Chci dokázat sama sobě i všem, kteří mě znají, že na to mám!

Proč si myslí, že zvládne hru: Nepochybuji o tom, že budu celou dobu mimo svou komfortní zónu, ale když si něco vezmu do hlavy, zaměřím se na to a nikdy se nevzdám. I když asi nebudu ten fyzicky nejzdatnější hráč, pořád jsem chytrá, společenská a do hry vložím rozum i srdce. Na tohle jsem čekala 18 let a před výhrou mě nic nezastaví. Jiný výsledek si ani nepřipouštím!

Hra:

Videa

Zdroj: CBS,
překlad vytvořen ve spolupráci s Reality-show.eu.
Foto: CBS
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!