Kellyn Bechtold

Kellyn Bechtold

Sezóny 1 2018 - 2018


Soutěžící třicáté šesté série, která pracuje jako kariérní poradce. V soutěži je členkou původního kmene Naviti.

36. SÉRIE – GHOST ISLAND

Celé jméno: Kellyn Bechtold

Datum narození: 1.listopadu 1986

Věk: 31

Bydliště: Denver, Colorado

Zaměstnání: kariérní poradce

Zájmy: Cestování – miluji poznávání nových lidí na nových místech, dále jóga, meditace a gamblerství.

Tři slova, která tě vystihují? Empatická, energická a nabuzená.

Jaký je tvůj osobní úspěch? Má kariérní evoluce. Začínala jsem jako číšnice v Indianě, poté jsem ošetřovala rostliny na Floridě, stala jsem se recepční v krematoriu a nakonec jsem začala pracovat v kariérním poradenství a mám vystudovaného magistra ve dvou oborech z oblasti podnikání a magistra v oboru veřejného zdraví.

Co tě vytáčí? Ignorace, neochota si vyzkoušet něčí boty a pak v nich chodit, a být přerušována muži.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Mí rodiče. Můj otec je jeden z největších pracantů, jakého znám. Moje máma vychovává ženy ve vězení, pomáhá v Den voleb a navíc přispívá naší místní komunitě laskavým a nesobeckým přístupem.

Jaké tři věci by sis s sebou vzala na ostrov? Skittles, balíček karet, tampóny.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Věřím, že jsem mix Kelley Wentworth a Aubry Bracco. Kelley je drsná hráčka, která pro výhru udělá cokoliv. Dokázala přimět lidi jí věřit a přesto být hadem. Také jsem trochu jako Aubry – strategická, intuitivní a trochu neurotická a výstřední.

Proč ses přihlásila do Kdo přežije?Jak říká Probst, Survivor je lidský experiment. Jako velkého fanouška mě fascinuje sledovat, jak na sebe lidé působí a jak se podvádějí, když jsou vystaveni svým hranicím. Nemůžu se dočkat, až to budu mít přímo před sebou! Chci si dokázat, že vydržím tuto šíleně fyzickou a psychickou výzvu. Survivor je ta nejlepší hra na světě a já si ji chci vyzkoušet.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Zvládnu ji díky mé přirozené schopnosti udělat lidi spokojenými. Nevzdávám se. Jsem odolný člověk, který toho udělal hodně, aby si naplánoval svůj život. Mám psychickou i fyzickou vitalitu, který vydrží, i když se to tak nemusí jevit. Myslím, že jsem dostatečně milá i prohnaná, abych dosáhla až na vrchol.

Hra:

Videa:

Zdroj: CBS, Foto: CBS