Libby Vincek

Libby Vincek

Sezóny 1 2018 - 2018


Soutěžící třicáté šesté série. Pracuje jako stratég pro sociální sítě. V soutěži je členkou původního kmene Malolo.

36. SÉRIE – GHOST ISLAND

Celé jméno: Libby Vincek

Datum narození: 24. srpna 1992

Věk: 24

Bydliště: Houston, Texas

Zaměstnání: stratég pro sociální sítě

Zájmy: Cvičení (box, běhání, posilování), cestování a vaření.

Tři slova, která tě vystihují? Dobrodružná, silná a přátelská.

Jaký je tvůj osobní úspěch? To, že jsem trénovala a úspěšně vykonala maraton. Zkusila jsem to, když jsem byla na Floridě, zatímco můj trenér byl v Texasu. To, že jsem do cíle doběhla rychleji, než jsem původně plánovala, byl neuvěřitelný pocit.

Co tě vytáčí? když si lidé po sobě neuklízejí věci, hlasité žvýkání a pomalí chodci

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Elisabeth Filarski-Hasselbeck. Začala jsem k ní vzhlížet, když jsem ji v devíti letech poprvé viděla v Survivoru. Nevzhlížela jsem k ní jen kvůli její kráse, ale také kvůli jejímu překrásnému srdci a pracovní morálce. Následovala jsem ji ve všech aspektech života, postavila jsem se za její přesvědčení pracovat s lidmi, kteří jsou na stejné vlně jako ona. Velmi se spoléhám na svou víru a když je řeč o politice, řekněme že jsem pravá jižanka. Elisabeth je drsná blondýnka, ale dokazuje, že její víra a rodina jsou na prvním místě. Být schopna vyrovnat se se vším jako ona z ní dělá mojí hrdinku a mentorku.

Jaké tři věci by sis s sebou vzala na ostrov? Bibli, baseballovou čepici a pytlík domácího sušeného masa.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Budu kombinací Jenny Morascy a Kim Spradlin a ještě trochu jako Natalie White. Budu jako Jenna kvůli její strategii flirtovat až do konce hry. Moc věcí se nebála a využila své silné stránky, jako jsou krása, dobré vztahy a mozek, aby se dostala až na vrchol. Budu jako Kim kvůli její schopnosti udržet si chladnou hlavu, když je to potřeba a kvůli jejím sportovním schopnostem. A Natalie, protože použila svůj jižanský šarm, aby si získala ostatní a udržela si silnou sociální hru.

Proč ses přihlásila do Kdo přežije? Abych vyhrála milion dolarů. A abych dokázala, že tahle malá jižanská blondýnka z maloměsta dokáže víc, než na co vypadá. Miluji dobrodružství. Miluji výzvy a ráda je zdolávám. Vyhrát by mohlo být mou šancí ukázat lidem, co mě na střední šikanovali, že už nejsem jen malá Libby. Je to šance ukázat mé schopnosti a přednosti a použít všechen jejich potenciál. Být v Kdo přežije bylo mým snem. Myslím si, že Bůh mě provázel všemi těmi výzvami a zkušenostmi, aby mě na tohle připravil.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Protože vím, že dokážu přežít a všechny přehrát. Hodně cvičím. Mám trpělivost. 12 let jsem tancovala. Dokážu balancovat. Vykonala jsem závody v blátě, maratony, a spoustu dalších závodů, takže zvládnu ty výzvy. Má sociální hra bude silná. Vytvořit si přátelé a spojence pro mě nebude problém. Ačkoliv nyní pracuji s technologiemi a digitálními médii, vyrostla jsem díky kempování, lovení zvěře a rybaření. Mám ráda venkovní prostředí a vím, že dokážu využít svých zkušeností a schopností, abych vydržela celých 39 dní. Jsem silná, chytrá a pěkná a vím, jak toho využít.

Hra:

Videa:

Zdroj: CBS, Foto: CBS