Michaela Bradshaw

Michaela Bradshaw

Sezóny 2 2016 - 2017


Soutěžící třicáté třetí a třicáté čtvrté řady. Pracuje jako prodejce v cestovní kanceláři. V soutěži je členkou původních kmenů Vanua a Mana.

33. SÉRIE – MILLENNIALS VS. GEN X

Celé jméno: Michaela Bradshaw

Kmeny: Vanua (oranžový, Millennials) → Ikabula (zelený)

Umístění: 14/20 (20 dní)

Věk: 25

Bydliště: Fort Worth, Texas

Zaměstnání: prodejce v cestovní kanceláři

Zájmy: cestování, jídlo a mazlení

Jak se popisuje: inteligentní, zábavná a soutěživá

Osobní úspěch: Mým zatím největším úspěchem je splacení dluhů ze studentských půjček. Jako studentka s nízkým příjmem na drahé univerzitě na předměstí jsem po dobu svých studií měla dvě až tři zaměstnání, němela moc času se bavit a každé rozhodnutí jsem udělala na základě peněz. Když jsem odpromovala a začala pracovat jako poradkyně u přijímacích zkoušek, držela jsem své výdaje na nízké úrovni – k obědu jsem jedla sendviče s burákovým máslem, neměla jsem televizi ani internet, pořád jsem měla svůj starý „otevírací“ telefon a jezdila jsem Hondou Accord z roku 1992. Po letech, kdy si ze mě ostatní utahovali kvůli mému skromnému životu, jsem se mohla zasmát já jim, protože jsem splatila dluh 31 tisíc dolarů už ve 23 letech.

Co ji vytáčí: Když se mě snaží poučovat neschopní lidé, když lidé dělají něco neefektivně nebo špatně, dále když prohrávám, nebo když prohraju kvůli ostatním.

Co ji inspiruje: Mým hrdinou je můj kmotr. Bylo mu kolem 60 let, když jsem se narodila. Sám neměl žádné vlastní děti, ale pro mě byl jako otec. Po 20 let si každý den čte Bibli. Když jsem byla mladší, tak se o mě staral a ukázal mi, čeho si mám u lidí vážit a naučil mě říkat pravdu, věřit v Boha, být sebevědomá, snažit se co nejvíc a nebát se dělat chyby. Díky jeho výchově jsem odpromovala s vyznamenáním. Vděčím mu za to, že jsem taková, jaká jsem.

Co by si s sebou chtěla vzít na ostrov: zrcadlo, knihu, čokoládu

Co pro ni znamená být z generace Millenials: Být z generace Millennials pro mě znamená to, že si můžu vytvořit svůj vlastní život. Měla bych se řídit tužbami svého srdce ne proto, že na ně mám právo, ale protože mi Bůh dal schopnost jich dosáhnout. Být z této generace znamená, že jsem dost odvážná na to, abych věděla, co chci, a dost tvrdošíjná na to, abych se o to snažila i navzdory překážkám a názorům jiných lidí. Znamená to, že moje cesta může být zklamáním jen tehdy, pokud se zastavím.

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Budu hrát jako kombinace Tashy Fox, Kelley Wentworth a Natalie Anderson. Tasha byla ve správných aliancích a její loajalitu nikdo nezpochybňoval. Wentworthová byla vynalézavá, hrála tvrdě, riskovala a byla přínosem v soutěžích. Natalie představuje moje vnitřní zvíře, byla atletická, kurážná, hrála dobrou sociální hru, dělala velké tahy a nakonec vyhrála.

Důvod, proč je v Kdo přežije: Mojí motivací je ta výhra. Mým cílem je zanechat dědictví svým dětem a ještě i jejich dětem. Vyhrát Survivor by byl dobrý start.

Proč si myslí, že zvládne hru: Budu Poslední Trosečník, protože se přizpůsobím všemu, co si pro mě hra připraví. Díky zkušenostem s prodejem jsem téměr imunní k odmítnutí, takže pokud něco nepůjde podle mého plánu, nebudu ztrácet hlavu. Fyzicky jsem ve skvělé kondici. Také dost přemýšlím racionálně, tím pádem dokážu oddělit svůj reálný život od toho, co budu muset udělat pro výhru.

34. SÉRIE – GAME CHANGERS

Kmeny: Mana (oranžový) → Nuku (modrý) → Mana (oranžový) → Maku Maku (žlutý, spolčený kmen)

Umístění: 7/20 (35 dní, členka poroty)

Věk: 25

Bydliště: Fort Worth, TX

Jak se změnila od poslední hry: Od série Millennials vs. Generation X je pro mě snadnější čelit strachu. Poté, co jsem přežila samotu, hladovění, fyzické vyčerpání a vystavení se živlům, se už nenechám ovládat takovými hloupostmi, jako je „co by kdyby“. Také jsem zjistila, že se absurdním věcem musím už jen smát a ne být kvůli nim naštvaná a rozčílená. Ať už je to otravný člověk, nečekané zpoždění nebo jakékoliv zklamání, tak už nechci vkládat zbytky své energii do vzteku kvůli něčemu, co mi nevyhraje milión dolarů.

Jaké dovednosti ji učiní užitečným členem kmene a jaké dovednosti se od posledně naučila: Do hry vnesu inteligenci a nefalšovanost. Ve hře plné paranoidních lidí, kteří si v podrazech libují, by to pro některé mohlo představovat závan čerstvého vzduchu. Od minulé řady jsem se snažila naučit, jak skrýt co si myslím a čeho všeho jsem schopná. Jak už jsem zjistila z první ruky, ve hře o milión dolarů nikdo nechce hrát s někým, koho nemůže porazit.

Na co je ohledně minulé série nejvíce pyšná: Nejvíce jsem hrdá na to, že jsem vyvrátila hodně stereotypů. Byla jsem žena, která vedla svůj kmen. Byla jsem černoška, která uměla plavat a nebála se namočit si vlasy. I když jsem byla emocionální, tak jsem dokázala udělat logické rozhodnutí. Byla jsem fyzicky zdatná, ale zároveň i inteligentní a výřečná. Nebyla jsem jako všichni ostatní a to se mi na sobě nejvíc líbilo.

Čeho nejvíce lituje: Lituji toho, že jsem nepochopila důležitost vnímání. V této hře nezáleží na tom, co je skutečné. Záleží na tom, co si lidé myslí a jak se cítí. V Millennials vs. Gen X jsem udělala chybu v tom, že jsem nevěnovala dostatek pozornosti tomu, jak se ostatní cítí.

Jak odlišně bude hrát tuhle sérii: Má hra se změní v tom, že budu pozorovat, jak mě ostatní vnímají. Nebudu se snažit vzdorovat systému hry, budu totiž „hrát hru“.

Zajímavosti:

Zdroj: CBS, CBS