Naseer Muttalif

Naseer Muttalif

Sezóny 1 2021 - 2021


Soutěžící čtyřicáté první série, který pracuje jako vedoucí prodeje. V soutěži je členem původního kmene Luvu.

41. SÉRIE

Celé jméno: Naseer Muttalif

Datum narození: 21. června 1984

Věk: 36

Bydliště: Morgan Hill, Kalifornie

Rodné město: Srí Lanka

Zaměstnání: vedoucí prodeje

Zájmy: Kriket, cestování, vaření.

Tři slova, která tě vystihují? Nefalšovaný, společenský, pracovitý.

Co tě vytáčí? Lenost a když lidé nepřispívají ke skupinovému úsilí.

Na co jsi ve svém životě nejvíce hrdý? Dosáhl jsem amerického snu. Vyrůstal jsem v chudobě, téměř půlku života jsem strávil v chýši z bahna bez elektřiny nebo tekoucí vody. Do 18 let jsem nikdy v ruce nedržel mobilní telefon ani se nedotknul počítače. Vypracoval jsem se z pouličního prodejce zeleniny a teď své firmě zajišťuju mnohamiliónové prodeje. Sám jsem se naučil anglicky. Dokážu svým dětem zajistit život, který jsem sám v dětství neměl, a pořád můžu plně podporovat i rodinu na Srí Lance. Pomohl jsem sestře dostat se na vysokou školu a zajišťuju vzdělání neteřím a synovci. Před nedávnem jsem si našetřil dost peněz, za které jsem koupil pozemek na Srí Lance a doufám, že na něm vybuduju modernější a bezpečnější domov pro mamku.

Kdo je tvým hrdinou a proč? Mou hrdinkou je určitě moje mamka. Všechno obětovala pro své děti. Když jsem byl malý a otec onemocněl, musela učinit neskutečně těžké rozhodnutí, opustit tři malé děti a jít pracovat do cizí země jako služebná. Trpěla tam a chovali se k ní hrozně, ale udělala, co musela, aby nám zajistila jídlo.

Co o tobě není na první pohled zřejmé? Nikdo by netušil, že jsem vyrůstal v odlehlé vesnici a do dospělosti jsem neměl k dispozici moderní vymoženosti nebo technologie. Nevěděl jsem, jak používat opravdový záchod nebo sprchu, dokud mi nebylo 18 a neodstěhoval jsem se do zámoří. Na Srí Lance jsme místo toalety měli kadibudku s dírou v zemi. Koupali jsme se v řece za domem, kde jsme si prali i oblečení. Neměl jsem řidičský průkaz (a vlastně ani neřídil auto), dokud mi tehdejší přítelkyně (v současnosti manželka) nepomohla získat řidičák v Dubaji, když mi bylo 26 let.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Myslím, že jsem dost originální a nepodobám se nikomu, kdo už někdy hrál. Některé aspekty mám společné s předchozími hráči, jako třeba schopnosti přežít v džungli nebo okouzlující osobnost, ale jinak si myslím, že jsem unikátní a do hry přinesu něco nového a osvěžujícího.

Proč si myslíš, že dokážeš vyhrát Survivora? Jsem silný soupeř. Mám jedinečnou a okouzlující osobnost. Věřím tomu, že si mě kmen bude chtít nechat, protože dokážu obstarat jídlo, vyhrávat soutěže a zabavit ostatní. Pro výhru udělám cokoliv. Hra je pro mě neskutečně důležitá a výhra by byl můj největší úspěch. Mé jedinečné životní zkušenosti mi pomohou dojít až na konec.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS
Za překlad děkujeme ItalianManiac z Reality-shows.eu
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!