Ricard Foyé

Ricard Foyé

Sezóny 1 2021 - 2021


Soutěžící čtyřicáté první série, který dělá stevarda. V soutěži je členkou původního kmene Ua.

41. SÉRIE

Celé jméno: Ricard Foyé

Datum narození: 4. prosince 1989

Věk: 31

Bydliště: Sedro-Woolley, Washington

Rodné město: Lynnwood, Washington

Zaměstnání: stevard

Zájmy: Hra na housle, běh, winterguard (speciální skupinová vystoupení probíhající v halách a vnitřních prostorách, která zahrnují choreografické představení, tanec, prvky z vojenských přehlídek a manipulaci s různými předměty, jako jsou např. vlajky, zbraně nebo šavle – pozn. překl.).

Tři slova, která tě vystihují? Nadějeplný, optimistický, zábavný.

Co tě vytáčí? Když se mě někdo na něco zeptá a pak ignoruje moji odpověď.

Na co jsi ve svém životě nejvíce hrdý? Nikdy jsem se nebál udělat změnu, sebrat se a jít. Cítím se odvážně, když vím, že v případě nespokojenosti můžu změnit kariéru. Koupil jsem si jednosměrnou letenku a nevěděl jsem, co mám očekávat – letěl jsem na druhou stranu země na taneční konkurz a uspěl jsem. Bez rozmýšlení jsem se sám stěhoval do jiných států. Život mám jen jeden, tak ho nechci promarnit tím, že budu dělat jen to, co je jednoduché.

Kdo je tvým hrdinou a proč? Můj manžel Andy. V životě zažil spoustu nezdarů, potíží a navíc tragicky přišel o jednoho z rodičů při automobilové nehodě. Andy upřednostnil naši touhu založit rodinu před svým fyzickým pohodlím a odnosil naše děti jako transgender muž. Neznám lepšího člověka.

Co o tobě není na první pohled zřejmé? Jsem hluchý na jedno ucho. Hodně se spoléhám na odezírání ze rtů a umím plynně americkou znakovou řeč.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Aubry Bracco, ale vyhraju.

Proč si myslíš, že dokážeš vyhrát Survivora? Někteří hráči ztroskotají na tom, že se dokážou chovat laskavě, ale určité situace nebo podrazy si berou moc osobně. Podlehnou emocím a pak jsou vyloučeni. Mám velké sebeuvědomění, jsem loajální a hodně si všímám ostatních, ale ne zase až tak moc, aby to pro mě byla nevýhoda.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS
Za překlad děkujeme ItalianManiac z Reality-shows.eu
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!