Rick Devens

Rick Devens

Sezóny 1 2019 - 2019


Soutěžící třicáté osmé série. Pracuje jako moderátor ranních zpráv. V soutěži je členem původního kmene Manu.

38. SÉRIE – EDGE OF EXTINCTION

Celé jméno: Rick Devens

Věk: 33

Bydliště: Macon, Georgia

Zaměstnání: moderátor ranních zpráv

Zájmy: basketbal, turistika a dovádění s dětmi a psy, videohry

Jak se popisuje: zábavný, soucitný, věrný

Osobní úspěch: Mé děti. Avšak jsem také hrdý na to, že jsem jednou přišel se zprávou, že jeden kocour na několik dní uvízl velmi vysoko na stromě, čímž jsem vyburcoval lidi k jeho záchraně. Nebýt mě, zemřel by tam.

Co ho vytáčí: Když lidé neberou zodpovědnost za své činy; lidé, kteří mají potřebu všechno až moc vysvětlovat; čekání ve frontách a lidé, kteří nepoužívají podtácky.

Co ho inspiruje: Můj otec. Je to velmi cílevědomý a oddaný člověk. Absolvoval vojenskou školu West Point a byl v elitní jednotce amerického letectva. Dokáže cokoliv. Kromě něj jsou mými inspiracemi také komik Stephen Colbert a spisovatel Stephen Kings, kteří jsou opravdu vynikající a zábavní.

Tři věci, co by si vzal na ostrov: knihu Svědectví od Stephena Kinga, LEGO postavičku, fotografii rodiny (včetně psů a koček)

Hráč Survivoru, kterému je podobný: Cochran, protože to byl stratég. Byl to také ryze milý člověk, avšak přesto tam byl, aby HRÁL.

Důvod, proč se přihlásil do Kdo přežije: Protože chci vyhrát. Soutěž sleduji již dlouho a už od střední školy jsem snil, že se stanu Posledním přeživším. Myslím, že na to mám. A samozřejmě mi jde i o ten milion dolarů.

Proč si myslí, že zvládne hru: Jsem skaut, díky čemuž mám všechny potřebné dovednosti k přežití. Jsem pracant a dokážu zmírnit napětí v kmeni.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS
Foto: CBS