Rob Mariano

Rob Mariano

Sezóny 6 2002 - 2020


Soutěžící čtvrté, osmé, dvacáté, dvacáté druhé série a čtyřicáté série a mentor v třicáté deváté řadě. Pracuje ve stavitelství. Je členem původních kmenů Maraamu, Chapera, Villains, Ometepe a Sele.

4. SÉRIE – MARQUESAS

Celé jméno: Robert Carlo „Boston Rob“ Mariano

Datum narození: 25. prosince 1975

Věk: 25

Bydliště: Canton, Massachusetts

Zaměstnání: mistr ve stavební společnosti a trenér inline hokejového týmu na Bostonské univerzitě

Životopis: Rob od mala vyrůstal v Bostonu. Chodil na střední školu Xaverian Brothers, kde hrál v hokejovém a golfovém týmu. Svému golfovému týmu pomohl vyhrát státní šampionát v letech 1991 a 1992. Poté začal chodit na Bostonskou univerzitu, kde se věnoval boxování a rugby. V roce 1999 získal bakalářský titul z psychologie a jednou se chce stát doktorem. Když se stal trenérem na Bostonské univerzitě, vedl svůj tým v roce 2001 na Šampionát ligy a posléze i na Národní turnaj, kde se jim podařilo zvítězit nad šampiony z předešlých dvou let Michigan State Spartans.

Zájmy: Hokej, rybaření, hraní karetních her.

Rodina: rodiče Bob a Linda, bratr Mike a sestra Heather

Hra:

8. SÉRIE – ALL-STARS

Věk: 27

Bydliště: Canton, Massachusetts

Zaměstnání: mistr ve stavební společnosti, barman na částečný úvazek, trenér inline hokejového týmu na Bostonské univerzitě (už od jeho založení v roce 1999)

Životopis: Rob nadále pokračuje s trénováním inline hokejového týmu, který od minula už vedl na další dva Národní turnaje a jeden Ligový šampionát.

Co je u něj nového od minulé hry: Rob se objevoval na několika charitativních událostech, užívá si cestování po světě a předešlé léto uváděl soutěž Hawaiian Tropic Model Search Competition v Bostonu. Se svým otcem byl na dovolené v Itálii a při minulém Dni práce na Fenway Parku zahajoval svým prvním hodem baseballový zápas mezi Red Sox a Yankees.

Hra:

20. SÉRIE – HEROES VS. VILLAINS

Věk: 33

Bydliště: Pensacola, Florida

Jaký je tvůj osobní úspěch? Mé manželství a narození mého dítěte.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Má rodina.

Jaký je tvůj oblíbený moment z předešlé řady? Požádání Amber o ruku při živém přenosu.

Kterého hráče z předchozích řad nejvíce respektuješ? Amber.

Kterého hráče z předchozích řad nejméně respektuješ? Nikoho.

Proč ses vrátil do hry? Abych vyhrál!

Hra:

22. SÉRIE – REDEMPTION ISLAND

Věk: 34

Bydliště: Pensacola, Florida

Rodina: manželka Amber, dcery Lucia Rose a Carina Rose

Proč ses vrátil do hry? Abych vyhrál! Je to, jako bych se už téměř deset let snažil pokořit horu, ale nemůžu přestat, dokud nebudu na vrcholu.

Proč si myslíš, že bude tato série jiná? Myslím, že jsem už předvedl co se dalo pokaždé, co jsem hrál a vždy jsem udělal to, co jsem říkal, že udělám. Tuhle hru jsem hrál už třikrát. Spoustu věcí se pokaždé pokazilo a doufám, že to tentokrát udělám správně.

Hra:

39. SÉRIE – ISLAND OF THE IDOLS

Role: Mentor

Věk: 43

Za který konkrétní úspěch v Survivoru sis zasloužil přídomek „symbol“? Hrál jsem Survivor čtyřikrát v průběhu téměř dvou desetiletí. Byl jsem svědkem vývoje hry a jsem zběhlý ve všech třech hlavních aspektech hry – v sociální, fyzické i strategicko-psychologické složce. Asi bych se nenazval symbolem – já ten název nevymyslel – ale určitě vím, co dělám!

Jak můžeš novým hráčům pomoci stát se Posledním přeživším? Rozumím úplným základům – třeba jak rozdělat oheň, postavit přístřešek nebo chytat ryby. Také ovládám komplexnější sociální dynamiku hry – a samozřejmě i různé taktické přístupy.

Bude pro tebe role mentora v něčem jinou výzvou než samotná účast ve hře? Myslím, že nejtěžší pro mě bude nemoci se účastnit hry samotné. Jsem od přírody soupeřivý, takže pozorovat hru od postranní čáry pro mě asi bude těžké.

Jelikož se nebudeš účastnit hry samotné v tradičním slova smyslu, kterému hernímu prvku jsi rád, že se vyhneš? Jelikož mě nikdo nebude moci vyloučit, budu mít čas užívat si samotný aspekt přežití (život v táboře). Mám zkušenosti ze stavitelství, takže se budu soustředit na výstavbu toho nejdokonalejšího přístřešku – nejlepšího, jaký se v Survivoru objevil!

40. SÉRIE – WINNERS AT WAR

Věk:

Bydliště:

Zaměstnání:

Zájmy:

Co tě vytáčí?

Tři slova, která tě vystihují?

Kdy jsi začal sledovat Survivor?

Sleduješ tuto show stále?

Kdo tě v životě inspiruje?

Co znamená Survivor pro tebe a tvou rodinu?

Jak Survivor změnil tvůj život?

Co pro tebe znamená být součástí této 20leté televizní show?

Jak odlišně budeš hrát oproti předchozí sérii?

Hra:

Zajímavosti:

Rekordy:

Zdroj: CBS (1, 2, 3, 4, 5, 6), Foto: CBS