Ron Clark

Ron Clark

Sezóny 1 2019 - 2019


Soutěžící třicáté osmé série, který je učitelem na své vlastní akademii. V soutěži je členem původního kmene Kama.

38. SÉRIE – EDGE OF EXTINCTION

Celé jméno: Ron L. Clark

Věk: 46

Bydliště: Atlanta, Georgia

Zaměstnání: učitel na Akademii Rona Clarka

Zájmy: Nic není lepšího, než drbat naše pejsky čau-čau na břiše! Taky mě baví pozorovat ruletu, když ta kulička skončí na nule. Ale asi mým největším koníčkem je překvapovat ostatní jedinečnými momenty připravenými jen pro ně. Když jsem byl malý, naše rodina neměla moc peněz, ale naši se hodně snažili, aby i z obyčejných chvílí udělali kouzelné momenty. Teď se je v tom snažím následovat a dělám to samé pro studenty, přátele i rodinu. Také rád vyprávím příběhy a rád soutěžím v různých hrách, jako jsou třeba poker, kulečník, kvízy, basketbal, tenis nebo „Bambusový pravopis“ – hra, kterou jsme vymysleli s kamarády.

Jak se popisuje: vizionář, soucitný a „protivná sprostá holka“

Osobní úspěch: Spoluzaložil jsem Akademii Rona Clarka v Atlantě, kde při vyučování využíváme vášeň, inovativní strategie a kreativní metody k inspirování studentů k úspěchu. Každý týden také školíme pedagogy z celého světa, aby mohli naše metody použít i na svých školách. K dnešnímu dni se na naší Akademii proškolilo přes 50 tisíc pedagogů a společně začínáme revoluci! Doufám, že tohle všechno však nezastíní fakt, že jsem v roce 2002 vyhrál hlavní rozstřel v pořadu The Price Is Right.

Co ho vytáčí: Neumím prohrávat. Jako, vážně neumím. Prohraji Monopoly a budu se týdny užírat: „Co jsem tam jenom pokazil?“ Také nesnáším, když lidi srkají (třeba polévku) nebo nahlas žvýkají žvýkačku. Lidi, je to fakt slyšet!

Co ho inspiruje: Mí studenti mě motivují dělat víc a být lepším člověkem! Líbí se mi, že snadno odpouští, umí se od srdce zasmát a odrazí se ode dna. Jsou to skvělé životní vzory! Smysl života mi také dává Antoni Gaudí (pozn. překl.: katalánský architekt, jehož nejslavnější dílo je barcelonský chrám Sagrada Familia). Je to ten nejoriginálnější génius, který kdy na světě žil!

Tři věci, co by si vzal na ostrov: diktafon, nějakého navrátilce, snubní prsten

Hráč Survivoru, kterému je podobný: Jsem hodně soucitný člověk, ale ten, kdo mě dobře zná, ví, že se při soutěžení měním ve zloducha. Taky všechno až moc rozebírám. Proto si myslím, že neexistuje žádný hráč, který by na mě dokonale seděl, ale asi budu hrát nejvíc jako Spencer Bledsoe.

Důvod, proč se přihlásil do Kdo přežije: Jsem na něm závislý už od Bornea. S kamarády společně sledujeme všechny díly, neustále je zastavujeme a probíráme herní tahy nebo si znovu a znovu pouštíme naše oblíbené epizody. Svým žákům pořád říkám, že život by se měl žít tak, abyste ničeho nelitovali. „Nebojte se snít!Survivor sleduji většinu svého dospělého života a konečně jsem se rozhodl následovat své vlastní rady a přihlásit se. Chci zažít tu zkušenost a podělit se o svou cestu s lidmi, které mám rád. To by byla ta nejmonumentálnější chvíle v mém životě!

Proč si myslí, že zvládne hru: Svůj životní elán dokážu přenést na ostatní. Když se na to zaměřím, umím lidem změnit náladu a přimět je k tomu, aby následovali mé vedení. Odzbrojím je svým jižanským šarmem, pobavím je svou výraznou osobností a zmatu je svou loajální povahou.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS,
překlad vytvořen ve spolupráci s Reality-show.eu.
Foto: CBS