Sandra Diaz-Twine

Sandra Diaz-Twine

Sezóny 5 2003 - 2020


Soutěžící sedmé, dvacáté, třicáté čtvrté a čtyřicáté řady a mentorka ve třicáté deváté sérii. Pracuje v právnické firmě. Je členkou původních kmenů Drake, Villains, Mana a Dakal.

7. SÉRIE – PEARL ISLANDS

Celé jméno: Sandra Diaz-Twine

Datum narození: 30. července 1974

Věk: 28

Bydliště: Fort Lewis, Washington

Zaměstnání: pracuje v kanceláři u armádních a leteckých jednotek

Rodina: manžel Marcus, dvě děti Tatiana (8) a Alanna (6)

Zájmy: Rybaření, kempování a volejbal.

Jaká slova tě vystihují? Dobrodružná, oddaná a týmový hráč.

Jaký je tvůj osobní úspěch? Získala jsem titul na vysoké škole Fayetteville v Severní Karolíně z oboru obchodní administrativa.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Mou inspirací je má matka, protože byla vždy oddaná svým dětem a udělala by pro ně cokoliv. Má matka je ten nejstatečnější, nejmilejší a ten nejvíce milující člověk a inspirace pro všechny.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Kvůli mé schopnosti improvizovat a myslím si, že mé malé zkušenosti s lovem budou pro kmen přínosem. Jsem také dobrý zásobovač a k tomu jsem zručný člověk.

Hra:

20. SÉRIE – HEROES VS. VILLAINS

Věk: 35

Bydliště: Fayetteville, N.C.

Jaký je tvůj osobní úspěch? Získala jsem titul na vysoké škole Fayetteville v Severní Karolíně z oboru obchodní administrativa.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Má matka.

Jaký je tvůj oblíbený moment z předešlé řady? Když jsem vyhodila rybu po Rupertově vyřazení.

Kterého hráče z předchozích řad nejvíce respektuješ? Bez komentáře.

Kterého hráče z předchozích řad nejméně respektuješ? Jonny Fairplay.

Proč ses vrátila do hry? Kvůli penězům.

Hra:

34. SÉRIE – GAME CHANGERS

Věk: 41

Bydliště: Fayetteville, NC

Jak se změnila od poslední hry? Zestárla jsem a přibrala.

Jaké dovednosti tě učiní užitečným členem kmene a jaké dovednosti ses od posledně naučila? Má schopnost dostat se až na konec, ať už jsem v jakékoliv situaci, a také to, že jsem přímočará. Nebudu se za nic omlouvat.

Na co jsi pyšná ohledně své předchozí série? Že se mi podařilo opět vyhrát.

Je něco, čeho lituješ? Nemám žádné výčitky, tečka!

Jak odlišně budeš hrát tuhle sérii? Nemám jinou možnost, než být agresivnější, záludnější, nekalejší, prolhanější a podvádějící Sandra.

Hra:

39. SÉRIE – ISLAND OF THE IDOLS

Role: Mentor

Věk: 45

Za který konkrétní úspěch v Survivoru sis zasloužila přídomek „symbol“? Tohle je asi ta nejlehčí otázka. Označují mě jako symbol, protože jsem jediná trosečnice, která vyhrála dvakrát. Dodnes to ještě nikdo nezopakoval. V roce 2003 jsem vyhrála první sérii, ve které jsem se objevila, a pak jsem v roce 2010 vyhrála i svou druhou sérii. Nejsem symbol, protože to o sobě tvrdím, ale protože to dokazuje můj rekord. Před devíti lety a devatenácti řadami jsem se stala Královnou a můj rekord zatím nikdo nevyrovnal.

Jak můžeš novým hráčům pomoci stát se Posledním přeživším? Co se týče sérií, ve kterých jsem hrála, budu jako otevřená kniha. Budu s trosečníky sdílet všechny aspekty hry. Budu s nimi probírat různé situace, třeba jak být přizpůsobivý a plavat s proudem, když nemáte pod kontrolou to, co chce udělat většina. Jak vybudovat silnou alianci a věřit lidem, které máte opravdu rádi a dobře si s nimi rozumíte. A také že nikdo není dokonalý – neexistuje způsob, jak hrát dokonalou hru, takže když uděláte chybu, přiznejte ji.

Kterou část hry podle tebe většinou noví trosečníci podceňují? Noví trosečníci podcení, jak těžká je ve skutečnosti sociální část hry. Čekají vás totiž lidé, kteří se vám automaticky zalíbí, a lidé, které budete ihned nesnášet. Se svými oblíbenci si můžete vybudovat pouta a důvěru, ale vítěz může být jen jeden. Je lehké vyloučit lidi, které nemáte rádi, ale až budou všichni pryč, budete muset začít vyhazovat své kamarády. A když podrazíte kamarády, stoprocentně budou naštvaní, že jste je vyloučili, ale stejně je pak musíte přesvědčit, aby vám dali ten milión. Musíte prostě zvládnout několik věcí najednou.

Bude pro tebe role mentora v něčem jinou výzvou než samotná účast ve hře? Být mentorem bude určitě lehčí než hrát hru, protože se nemusíte soustředit na každodenní aspekty Survivoru. Vím, že nehraju o milión dolarů, že se nebudu účastnit soutěží (hurá!) a že mě nečeká žádný šílený herní zvrat. Musím se jenom seznámit s novými hráči, pozorně je vyslechnout a poradit jim. Jinými slovy, chci se s nimi podělit o své zkušenosti z 94 dnů ve hře. Budu jejich odborný poradce, ale nakonec se každý člověk musí rozhodnout sám a hrát svou vlastní hru.

Jelikož se nebudeš účastnit hry samotné v tradičním slova smyslu, kterému hernímu prvku jsi ráda, že se vyhneš? Jsem v sedmém nebi z toho, že během celé série nemusím přetrpět jedinou soutěž!

40. SÉRIE – WINNERS AT WAR

Věk:

Bydliště:

Zaměstnání: manažerka případů v právnické firmě

Zájmy:

Co tě vytáčí?

Tři slova, která tě vystihují?

Kdy jsi začala sledovat Survivor?

Sleduješ tuto show stále?

Kdo tě v životě inspiruje?

Co znamená Survivor pro tebe a tvou rodinu?

Jak Survivor změnil tvůj život?

Co pro tebe znamená být součástí této 20leté televizní show?

Jak odlišně budeš hrát oproti předchozí sérii?

Hra:

Zajímavosti:

Rekordy:

Zdroj: CBS (1, 2, 3, 4, 5), Foto: CBS