Sarah Lacina

Sarah Lacina

Sezóny 3 2014 - 2020


Soutěžící dvacáté osmé a třicáté čtvrté řady, která se živí jako policistka. V soutěži je členkou původních kmenů Aparri a Nuku.

28. SÉRIE – CAGAYAN

Celé jméno: Sarah Lacina

Datum narození: 9. července 1984

Věk: 29

Bydliště: Cedar Rapids, Iowa

Zaměstnání: policistka

Zájmy: Projížďky na člunu, posilování, golf a bojová umění.

Jaká tři slova tě vystihují? Vtipná, soutěživá a atletická.

Jaký je tvůj osobní úspěch? Nejvíce jsem pyšná, že jsem úspěšně dokončila vysokou školu během čtyř let.

Co tě vytáčí? Nesnáším, když lidé mlaskají během jídla, dále když mi lidé nechávají hlasové zprávy (zavolám ti zpět, když zrovna nemůžu odpovědět) a ještě mě vytáčejí hloupí lidé.

Co nebo kdo je tvou inspirací? Moje matka je prostě úžasná. Je to ten nejméně sobecký člověk, jakého znám. Je pracovitá a velmi podporující. Kdyby nebylo jí, tak bych tady nebyla.

Jaké tři věci by sis s sebou chtěla vzít na ostrov? Bibli, zubní kartáček, surfovací prkno.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Jsem jedinečná. Kdybych si měla vybrat, tak řeknu Malcolm. Je milý, ale na druhou stranu velmi strategický a vkusný.

Proč ses přihlásila do Survivoru? Nikdy nejsem spokojená s tím, co udělám. Vždycky zkouším nové věci. Výzva, zkušenost a možnost je uspokojující. A druhým důvodem jsou peníze.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Jsem ze Středozápadu, tvrdě pracuji a nikdy se nevzdávám. Umím lidi motivovat. Rychle se učím a skvěle manipuluji s lidmi.

Proč si myslíš, že se staneš Posledním přeživším? Mám mozek a schopnosti, abych dominovala této hře. Jsem velice strategická a odhodlaná. Denně vyslýchám lidi a získávám přiznání. Tuhle hru zničím!

Považuješ se za člena Beauty, Brawn nebo Brains?: Označila bych se za člena Brains a Brawn. Myslím, že se mi bude dařit ve skládačkách a budu dominovat ve fyzických soutěžích.

Kdo má dle tvého mínění nejlepší šanci na výhru? Myslím, že kombinace všech tří charakteristik (krása, síla, chytrost) zajistí jedinci výhru.

Hra:

Videa:

34. SÉRIE – GAME CHANGERS

Věk: 32

Bydliště: Marion, Iowa

Jak ses změnila od poslední hry? Teď jsem mnohem nemilosrdnější. Nepřišla jsem si hledat nové kamarády a jsem ochotná jít i proti svému vlastnímu slovu.

Jaké dovednosti tě učiní užitečným členem kmene a jaké dovednosti ses od posledně naučila? Jsem velký dříč. Mám skvělou sociální hru. Umím rybařit a lovit. Nejsem líná ani hloupá. A jsem fyzicky zdatná.

Na co jsi ohledně své minulé série nejvíce pyšná? Mám pocit, že jsem měla ještě co ukázat. Nejsem moc hrdá na to, jak jsem hrála. Radši jsem dodržela slovo a zůstala loajální, než abych získala ten milión. Tuhle chybu už znovu neudělám.

Čeho nejvíce lituješ? Lituju, že jsem se držela svých morálních hodnot. Tohle je Survivor – musíte tu hru prostě hrát!

Jak odlišně budeš hrát tuhle sérii? Udělám cokoliv, abych vyhrála. Jediný důvod, proč jsem se do soutěže vrátila, je, abych vyhrála ten milión. Nezajímá mě vytvoření přátelství s ostatními hráči a to, co si o mně budou myslet ostatní. Oni se přes to přenesou.

Hra:

Videa:

40. SÉRIE – WINNERS AT WAR

Věk:

Bydliště:

Zaměstnání:

Zájmy:

Co tě vytáčí?

Tři slova, která tě vystihují?

Kdy jsi začala sledovat Survivor?

Sleduješ tuto show stále?

Kdo tě v životě inspiruje?

Co znamená Survivor pro tebe a tvou rodinu?

Jak Survivor změnil tvůj život?

Co pro tebe znamená být součástí této 20leté televizní show?

Jak odlišně budeš hrát oproti předchozí sérii?

Hra:

Zajímavosti:

Rekordy:

Zdroj: CBS (1, 2, 3)