Sierra Dawn Thomas

Sierra Dawn Thomas

Sezóny 2 2015 - 2017


Soutěžící třicáté a třicáté čtvrté řady. Živí se sportovní jízdou na koni. V soutěži je členkou původních kmenů Escameca a Nuku.

30. SÉRIE – WORLDS APART

Celé jméno: Sierra Dawn Thomas

Kmeny: Escameca (modrý, Blue Collar) → Escameca (modrý) → Merica (černý, spolčený kmen)

Umístění: 5/18 (37 dní, členka poroty)

Věk: 27

Bydliště: Roy, Utah

Zaměstnání: závodnice na koni (tzv. barrel racing)

Zájmy: rodeo, basketbal, americký fotbal, lov, rybolov

Jak se popisuje: soutěživá, sportovní a nesobecká

Osobní úspěch: Získala jsem již několik ocenění jako závodnice na koni.

Co ji vytáčí: pozdní příchody, mlaskání při jídle a lidé, kteří nechtějí ničeho dosáhnout

Co ji inspiruje: Je těžké vybrat jednu věc. Nicméně, mí rodiče jsou pro mě hrdinové, protože si toho už hodně zažili, a vydrželi být stále pozitivními lidmi. Jsou mým hlavním podpůrným systémem a bez nich bych nedosáhla toho, co se mi podařilo.

Co by si s sebou chtěla vzít na ostrov: radio, zápisník a pero, čokoládové mléko

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Parvati Shallow, a ne proto, že je tvrdá hráčka a používá svůj vzhled jako zbraň, ale protože je velmi inteligentní ženou.

Důvod, proč je v Kdo přežije: Opravdu věřím, že je málo toho, co nedokážu. Moje fyzické, mentální a emocionální schopnosti jsou vyrovnané těm mužským.

Proč si myslí, že zvládne hru: Nebojím se stanovit si nemožné cíle a usilovat o jejich splnění. Jsem velmi atletická a dokáži ze sebe získat maximum.

Proč si myslí, že se stane Posledním přeživším: Jsem vysoká modelka a většina lidí se na mě bude takhle dívat, nicméně jsem kovbojka a rančerka, které nevadí dělat chlapskou práci. Jsem také velký sportovec. Na střední škole jsem hrála basketbal, volejbal a závodně jsem běhala. Jsem vysokoškolská studentka, která chodí do školy kvůli tomu, aby získala titul z oboru kriminální spravedlnost. Věřím v dobrou strategii a nebojím se ze sebe vydat vše jak mentálně, tak i fyzicky.

34. SÉRIE – GAME CHANGERS

Kmeny: Nuku (modrý) → Mana (oranžový) → Mana (oranžový) → Maku Maku (žlutý, spolčený kmen)

Umístění: 9/20 (21 dní, členka poroty)

Věk: 29

Bydliště: Roy, UT

Jak se změnila od poslední hry: Jsem fyzicky silnější, více uvědomělá a umím lépe číst v lidech. Emočně již nejsem tolik citlivá.

Jaké dovednosti ji učiní užitečným členem kmene a jaké dovednosti se od posledně naučila: Dokáži se poprat s jakoukoliv venkovní aktivitou! Jsem fyzicky silná, loajální, snadno se se mnou povídá a lidé mi věří. Jsem v takové fyzické kondici, v jaké jsem ještě nikdy nebyla. Každý den jsem cvičila skládačky. Jsem na hru připravená psychicky i fyzicky.

Na co je ohledně minulé série nejvíce pyšná: Na svou loajalitu. Svou pýchu jsem dala stranou a hrála jsem hru. Jsem hrdá na svou fyzickou sílu. Byla jsem velká konkurentka v každé soutěži.

Čeho nejvíce lituje: Lituju toho, že jsem neudělala nějaký velký tah, čehož je k výhře potřeba. Tentokrát jsem připravená a ochotná udělat cokoliv.

Jak odlišně bude hrát tuhle sérii: Minule jsem se příliš soustředila na svou sociální hru. Vím, že je důležitá, ale musím využívat přátelství ke svému prospěchu. Chci dělat velké tahy, podrazy a všechno, čím si zasloužím výhru. Jsem fyzicky silná konkurentka. Jsem odhodlaná mnohokrát vyhrát náhrdelník imunity!

Zdroj: CBS, CBS
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!