Sophie Clarke

Sophie Clarke

Sezóny 2 2011 - 2020


Soutěžící dvacáté třetí a čtyřicáté série, která aktuálně pracuje ve zdravotním poradenství. Je členkou původních kmenů Upolu a Dakal.

23. SÉRIE – SOUTH PACIFIC

Celé jméno: Sophie Georgina Clarke

Datum narození: 10. července 1989

Věk: 22

Bydliště: Willsboro, New York

Zaměstnání: studentka medicíny

Zájmy: Vaření, scrabble a četba.

Tři slova, která tě vystihují? Cílevědomá, houževnatá a mazaná.

Jaký je tvůj osobní úspěch? Stala jsem se princeznou plesu na střední škole na našem malém venkově, kde mou maturitní třídu tvořilo 28 lidí.

Co tě vytáčí? Chytré ženy, které ze sebe dělají hlupačky, zejména když na sobě mají tunu šminek a dále lidé, kteří za chladného počasí chodí pomalu.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Jsem skeptická co se týče jmenování někoho, kdo je pro mě inspirací. Ale obdivuji Alberta Schweitzera. Pocházel z bohaté rodiny, ale přesto se rozhodl pro skromný a jednoduchý život. Je to skutečně zanícený a oddaný filantrop.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Vidím v sobě Russellovo odhodlání vyhrát za každou cenu, Stephenovu inteligenci, Stepheniinu soutěživost a Susaninu věrnost charakteru.

Proč ses přihlásila do Survivoru? Abych vyhrála peníze! Už dlouho se před přáteli vychloubám, jak lehký Survivor je a jak dobrá bych v něm byla. Také bych ráda měla svobodu v tom vybrat si na medicínské škole své zaměření na základě své vášně a ne finanční situace a také, abych mohla rychle splatit své dluhy.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Jsem silná a atletická (hraju fotbal, softball a basketbal) a jsem skvělá lyžařka. Mám certifikát z první pomoci (tzv. Outdoor Emergency Care) a proto se dokáže vypořádat s nečekanými a extrémními situacemi s chladnou hlavou. Jsem vůdce a jsem vždy připravená a natěšená do akce.

Proč si myslíš, že se staneš Posledním přeživším? Jsem odolná, chytrá a energická. Lidé mi budou důvěřovat a mít mě rádi i přesto, že by neměli. Některé naštvu, ale na konci je od srdce přesvědčím, aby mi ty peníze dali. Budu si zahrávat s jejich hlavami a překonávat jejich těla. Myslím, že by to opravdu mohlo být snadné.

Hra:

Videa:

40. SÉRIE – WINNERS AT WAR

Věk: 29

Bydliště: Santa Monica, Kalifornie

Zaměstnání: zdravotní poradkyně

Zájmy:

Co tě vytáčí?

Tři slova, která tě vystihují?

Kdy jsi začala sledovat Survivor?

Sleduješ tuto show stále?

Kdo tě v životě inspiruje?

Co znamená Survivor pro tebe a tvou rodinu?

Jak Survivor změnil tvůj život?

Co pro tebe znamená být součástí této 20leté televizní show?

Jak odlišně budeš hrát oproti předchozí sérii?

Hra:

Zajímavosti:

Rekordy:

Zdroj: CBS (1, 2), Foto: CBS