Tai Trang

Tai Trang

Sezóny 2 2016 - 2017


Soutěžící třicáté druhé a třicáté čtvrté řady. Živí se jako zahradník. Je členem původních kmenů Gondol a Nuku.

32. SÉRIE – KAÔH RŌNG

Celé jméno: Tai Trang

Kmeny: Gondol (žlutý, Beauty) → Gondol (žlutý) → Dara (černý, spolčený kmen)

Umístění: 3/18 (39 dní, finalista)

Věk: 51

Bydliště: San Francisco, California

Zaměstnání: zahradník

Zájmy: plánování večírků, vaření pro přátele, včelaření, četba, knižní klub

Jak se popisuje: energický, vynalézavý a soutěživý

Osobní úspěch: Posledních 13 let jsem se účastnil benefičního závodu AIDS Life Cycle. Jde o 877 kilometrů dlouhou sedmidenní jízdu na kole ze San Francisca do Los Angeles s cílem vybrat peníze na léčbu HIV a AIDS. Celkem jsem získal 75 tisíc dolarů pro Los Angeleské LGBT Centrum a San Franciskou Nadaci AIDS. Zbožňuji tenhle vyčerpávající, ale zábavný a k tomu fyzicky a psychicky náročný zážitek.

Co ho vytáčí: lidé, kteří považují jídlo za koníček, nesmyslně zaparkovaná auta a leniví lidé

Co ho inspiruje: Moji rodiče. Tvrdě pracovali, aby zaopatřili mě a mých 11 sourozenců. Během války ve Vietnamu a také poté jsme byli tak chudí, že jsme po měsíců jedli pouze obyčejnou rýži se sójovou omáčkou. Nakonec se jim nějak povedlo nás všechny naložit do rybářské lodi, abychom unikli komunismu. Všichni jsme naštěstí přežili 11 dní na otevřeném moři. V uprchlickém táboře v Indonésii moje máma prodávala sušenky, aby si vydělala něco navíc pro děti. To oni mě naučili samostatnosti a máma mi vždy připomíná, že „když jsi zdravý a máš dvě ruce, tak nikdy nejdeš spát prochladlý či hladový“.

Jaké tři věci by si chtěl vzít na ostrov: kávu, žiletku a knihu Kronika ptáčka na klíček

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Spencerovi, protože se mi líbí jeho pozitivní přístup a odhodlání přežít v daných situacích. A také Bobu Crowleymu, protože jsme oba starší, milí a sympatičtí hráči, kteří tvrdě pracují a netváří se jako velké hrozby.

Důvod, proč je v Kdo přežije:Těším se na to, že budu testovat svou schopnost přežít v krutých podmínkách a nutit své tělo do fyzického a psychického maxima. Budu rád soutěžit proti mladším, silnějším nebo větším hráčům, abych dokázal, že v této hře nezáleží na věku nebo velikosti. Věřím v dobrou sociální hru. Přece i dobrák může na konci vyhrát. Dalším důvodem je samozřejmě to, že chci vyhrát ten milión!

Proč si myslí, že zvládne hru: Jako zahradník a rybář ovládám spoustu venkovních dovedností, jako jsou postavit přístřešek, šplhat po stromech, shánět jídlo, rybařit a potápět se. Jsem sice vegetarián, ale budu pro kmen lovit mořské tvory, pokud mě to udrží ve hře. Budu užitečný a pracovitý v táboře. Jsem fyzicky zdatný a budu pomáhat vyhrávat soutěže. Protože jsem prostřední z 11 dětí, tak vím, jak vycházet s lidmi a jak je usmiřovat. Pro ukrácení času Můžu vyprávět historky z dětství a války ve Vietnamu abych ukrátil čas či oslnil ostatní hráče, a zároveň přinesl do kmene dobrou náladu a harmonii.

Proč si myslí, že se stane Posledním přeživším: Jelikož jsem vyrůstal v chudobě a bez životního pohodlí, mám fyzickou i psychickou odolnost k přežívání v extrémním prostředí. Jsem odhodlaný a nikdy se nevzdám, dokud nezískám to, co chci. Mám malou postavu, takže pro ostatní nebudu velká hrozba, navíc jsem oblíbený u lidí a z nějakého důvodu je to ke mně i táhne. Jsem od přírody přátelský a ke všem se budu chovat hezky (ale nikdy mě nesmíte naštvat). Udělám cokoliv, co je třeba, abych se stal Posledním přeživším. I když pro mě bude těžké a nepříjemné zradit svou alianci, mým hlavním cílem je vyhrát. Chci být vítězem, o němž si budou lidi myslet, že je trochu divný, ale zároveň roztomilý, a který hrál chytrou a zajímavou hru okořeněnou troškou dramatu.

34. SÉRIE – GAME CHANGERS

Kmeny: Nuku (modrý) → Mana (oranžový) → Nuku (modrý) → Maku Maku (žlutý, spolčený kmen)

Umístění: 4/20 (38 dní, člen poroty)

Věk: 52

Bydliště: San Francisco, CA

Jak se změnil od poslední hry: Když jsem dohrál a poté sledoval vývoj své hry, tak si teď lépe uvědomuji a oceňuji, jak složitý Survivor je. Dostal jsem se do mnoha pastí a teď vím, jak se můžu zlepšit. Musíte najít křehkou rovnováhu mezi upřímností k sobě samému a vyvíjení přátelství a důvěry, ale zároveň musíte vědět, koho můžete na konci porazit. Doufám, že teď nebudu vyčerpaný a nedůvěřivý. Každá hra je unikátní a má svou dynamiku, takže stačí mít oči otevřené a sledovat, kam mě zavede. Z předchozí řady potřebuji znalosti, a žádné přítěže. Survivor je skvělý a výhra je mým největším cílem.

Jaké dovednosti ho učiní užitečným členem kmene a jaké dovednosti se od posledně naučil: Dokázal jsem, že jsem pracant a rád pomáhám v táboře. Umím rozdělat oheň a udržovat ho. Jsem vynalézavý, umím shánět potravu a rybařit. Jsem loajální, milý a se všemi dobře vycházím. Jsem celkem pozitivní člověk a umím věci zlehčovat a do tábora vnesu harmonii. Jsem malý, ale silný a budu přínosem v týmových soutěžích. Od minulé hry jsem začal chodit na jógu, abych naučil svou mysl soustředění a posílil své tělo. Také se snažím vylepšit svou koordinaci rukou a zraku tím, že hraji Bocce ball.

Na co je ohledně minulé série nejvíce pyšný: Že jsem zradil Scota a Jasona a poslal Scota domů. Jsem hrdý na to, že jsem se odtrhnul od jejich aliance, abych se mohl sám projevit a hrát svou vlastní hru, což mě dostalo až do finálové trojky. Také jsem rád, že jsem zachránil kuře Marka. Pilně jsem sháněl jinou potravu, aby ho ostatní nesnědli. Taktéž jsem hrdý na to, že se mi povedlo zvýšit povědomí o tom, jak se my lidé musíme starat o životní prostředí a soucítit s ostatními živými tvory.

Čeho nejvíce lituje: Lituji toho, že se mi nepovedlo lépe hrát na porotu a nedokázal jsem zřetelně vyjádřit, přisvojit si a obhájit vše, čeho jsem ve hře dosáhl. Lituji, že jsem tolik času a energie věnoval zajišťování tábora, takže už mi nezbývaly síly na hraní hry. Ke konci už jsem byl naprosto vyčerpaný, což ovlivnilo i moji hru a výkon na finálové kmenové radě.

Jak odlišně bude hrát tuhle sérii: Tentokrát si ve hře mnohem víc věřím. Vím, že mám co nabídnout a dokážu vyjít se všemi. Teď je čas začít navazovat silné vztahy. Je dobré mít přátele jak v alianci, tak i v porotě. Budu mnohem pozornější a budu sledovat svoji pozici v celém kmeni. Musím být mnohem přizpůsobivější v této proměnlivé strategické hře a zaměřovat se raději na výhru ve větší perspektivě, než na osobní vztahy. Hlavně bych chtěl být sám sebou, riskovat a bavit se při trávení času se všemi těmi velkými legendami této show.

Zajímavosti:

Zdroj: CBS, CBS