Victoria Baamonde

Victoria Baamonde

Sezóny 1 2019 - 2019


Soutěžící třicáté osmé série. Pracuje jako zdravotní asistentka. V soutěži je členkou kmene Kama.

38. SÉRIE – EDGE OF EXTINCTION

Celé jméno: Victoria Baamonde

Věk: 23

Bydliště: Bronx, New York

Zaměstnání: servírka

Zájmy: turistika, malba a vizuální umění, vaření

Jak se popisuje: rozhodující, ambiciózní a vtipná

Osobní úspěch: Na střední jsem odmaturovala se samýma jedničkama a při závěrečném ceremoniálu jsem měla proslov jakožto nejlepší studentka. V rozhovorech to zmiňuji co nejčastěji.

Co ji vytáčí: Pomalí chodci; když po sobě někdo nezavírá skříňky; moje morče Peeve (pozn.: „pet peeves“ je označení pro věci, které člověka vytáčí); a když si zákazníci nepřečtou jídelní lístek a pak mají hloupé otázky, jako třeba: „Jsou v té omáčce s masovými kulačkami masové kuličky?

Co ji inspiruje: Bude to znít šíleně, ale moje morčátko Scamp (Uličnice). Byla nemocná už od chvíle, co jsem ji dostala. Má za sebou dvě operace, nesčetné návštěvy u veterináře a spoustu léků, ale pořád je to ta nejšťastnější, nejkurážnější a nejúžasnější chlupatá kulička. Má obrovskou osobnost a hrozně ráda jí. To na ní hrozně obdivuji a chci se taky takhle umět radovat z maličkostí.

Tři věci, co by si vzala na ostrov: blok a tužku, dětský polštářek (který mám od narození), kytaru

Hráč Survivoru, kterému je podobná: Mám blízko k Malcolmu Frebergovi. Když si přečtete jeho profil na Wiki Fandom, popisují ho tam jako „oblíbeného, taktického a skvělého v soutěžích“. Ráda bych si myslela, že jsem taky taková.

Důvod, proč se přihlásila do Kdo přežije: Moje hlavní motivace je to životní dobrodružství! Sleduji ten pořad už od dětství a vždycky jsem se ho chtěla zúčastnit. Všichni hráči tvrdí, že vám to změní život. Druhotná motivace: samozřejmě, že ta šance získat milion dolarů!

Proč si myslí, že zvládne hru: Vážně si myslím, že mám vše potřebné k tomu, abych přelstila, přehrála a přežila ostatní. Vždycky jsem byla a jsem pracant. Tvrdě pracuji na dosažení svých cílů. Jsem společenská, velmi chytrá, silná a mám dost sebeuvědomění na to, abych věděla, kdy ze sebe udělat menší hrozbu. Nebojím se lhát a podrážet, ale vím, že bez aliancí a vztahů se vám nikdy vyhrát nepodaří.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS,
český text převzat ze stránky Reality-show.eu.
Foto: CBS