Wendy Diaz

Wendy Diaz

Sezóny 1 2019 - 2019


Soutěžící třicáté osmé série. Je majitelkou malého podniku. V soutěži je členkou původního kmene Manu.

38. SÉRIE – EDGE OF EXTINCTION

Celé jméno: Gwendolyn „Wendy“ Diaz

Věk: 25

Bydliště: Bell, Kalifornie

Zaměstnání: majitelka malého podniku

Zájmy: plavání, horolezectví, cokoliv aktivního, karaoke, dělání lumpáren

Jak se popisuje: osobitá, milující zábavu, spontánní

Osobní úspěch: Že jsem od základů založila svůj vlastní podnik.

Co ji vytáčí: Nemůžu vystát, když lidé nemají žádný vliv. Taky nesnáším bačkory. Prostě se jen nevzdávejte, když začne být něco obtížnější a najděte nějaký způsob, jak to dokončit.

Co ji inspiruje: Má mamka je mou největší inspirací. Dost se nadřela a sama vychovala tři dcery. Nevím, co bych si bez ní počala.

Tři věci, co by si vzala na ostrov: vazelínu, gumičky do vlasů, plyšáka jménem Scruffy

Hráč Survivoru, kterému je podobná: Jsem kombinací mnoha hráčů. Myslím, že budu hrát hru jako Sandra a budu tím pádem druhý vítěz s příjmením Diaz. Avšak svou povahou k lidem budu spíše jako Tai. Je plný života a líbí se mi jeho názory.

Důvod, proč se přihlásila do Kdo přežije: Chci být v této soutěži, abych zjistila, jak náročná je. Ráda se vystavuji podobným situacím a když sleduji tuto show, tak si myslím, že to bude pro mě hračka. Mou druhou motivací jsou ty peníze. Avšak ne v tom typickém smyslu. Vždy jsem všem tvrdila, že chci být bohatá, abych mohla pomáhat ostatním lidem. Vyrůstala jsem v chudobě a nyní jsem na tom finančně dobře, díky čemuž jsem se svým životem spokojená a nic víc už nepotřebuji.Ty peníze bych tak mohla využít k pomáhání jiným, a to i kdyby šlo o ty nejmenší skutky. Zvláště bych chtěla pomoci své matce a jí podobným lidem.

Proč si myslí, že zvládne hru: Myslím, že mám správnou dávku mrštnosti a mazanosti potřebné k výhře. Mám ráda život v přírodě a už se nemůžu dočkat toho, co si pro mě divočina připravila.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS
Foto: CBS