JoAnna Garcia Swisher promluvila o finále první řady

JoAnna Garcia Swisher promluvila o finále první řady

18.5.2021 21:30


Herečka JoAnna Garcia Swisher se při rozhovoru pro Entertainment Weekly rozpovídala o finále první řady a co bude následovat v seriálu.


Nejprve je důležitá ta autonehoda. To ovšem není všechno. JoAnna Garcia uvedla, že fanoušci by také měli očekávat, že při přechodu do druhé řady se do středu pozornosti dostanou některé okrajové příběhy z první řady.

Existuje tolik příběhových linií, které naše showrunnerka Sheryl a náš tým scénáristů rozložili, a tolik věcí, na které možná právě teď nemyslíte, kterými se budeme zabývat a které budou zajímavými zápletkami. Kdo byl v autě a příběhy, které se kvůli tomu vypouštějí, jsou také zajímavé. Teď, když jsme tady na natáčení a začínám vidět, jak se to všechno odvíjí, je to pro mě opravdu velmi zajímavé. V loňském roce jste opravdu poznali postavy a vyprávěli jejich příběhy. Opravdu jsme se ponořili do vnitra těchto tří žen. No, letos je to o tom, že v tom jedeme společně, přičemž každé z nás se děje několik dalších dějů.


Spekuluje se, že ať už v tom autě byl kdokoliv, tak to otřee přátelstvím Maddie, Dany Sue a Helen.

Je to všechno tak lidské a je tam všechno. Vidíte hloubku našeho vzájemného závazku v této řadě. Myslím, že uvidíte hloubku reálnosti našeho přátelství a samotné historie těchto kamarádek. Že všichni vychováváme své děti bok po boku, ale všichni jsme na svých cestách. To vše uvidíte. Máte se na co těšit. Ohledně rozchodu s Calem a nového zapojení ex-manžela Billa, vám můžu jen říct, že jsem na to sama byla hodně zvědavá. Kolem Maddie se toho bude dít poměrně dost.

Foto: Netflix

S kým myslíte, že Maddie nakonec skončí?


Jít na Sweet Magnolias | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře