Nový seriál Tangled míří na televizní obrazovky

Nový seriál Tangled míří na televizní obrazovky

20.1.2017 18:30


Nový animovaný seriál Tangled, který se odehrává po událostech filmu Na vlásku, ale před událostmi krátkometrážního filmu Na vlásku: Šťastně až na věky, přichází na Disney Channel. Opět se tedy setkáme s Locikou, Evženem, Pascalem a Maximem a zažijeme s nimi spoustu dobrodružství.


Po úspěšném filmu Na vlásku z roku 2010 jsme se dočkali v roce 2012 krátkome­trážního filmu Na vlásku: Šťastně až na věky, který na celovečerní pohádku navazuje. Disney se místo dalšího pokračování rozhodlo pro vznik televizního seriálu, který chronologicky začíná mezi těmito dvěma zmíněnými filmy.

Locika má v seriálu opět zpět svoje kouzelné vlasy, což znamená, že se seriál bude zároveň odehrávat i po krátkometrážním filmu, ve kterém si Locika vzala Evžena. Tam měla totiž pořád ještě krátké vlasy. Kromě známých postav uvidíme v seriálu i novou postavu, Cassandru, což je Locičina komorná a zároveň její nejlepší přítelkyně.

Cassandru dabuje Eden Espinosa, Lociku Mandy Moore a Evžena Zachary Levi. Z původních dabérů se vrací ještě Jeffrey Tambor, Paul F. Tompkins a M.C. Gainey, kteří propůjčí hlas stejným postavám jako ve filmu.

Premiéra seriálu nás čeká někdy v březnu 2017.

Upoutávka k seriálu:

Thumbnail Play icon

Jít na Tangled | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!