Dočkáme se čtvrté řady seriálu Rapunzel's Tangled Adventure?

Dočkáme se čtvrté řady seriálu Rapunzel's Tangled Adventure?

7.3.2020 13:30


Seriál Rapunzel's Tangled Adventure se začal vysílat v roce 2017 a letos na začátku března byl odvysílán díl, který seriál uzavřel. Je tu nějaká naděje, že bychom se dočkali další řady tohoto seriálu? Na to se podíváme uvnitř článku.


Seriál Rapunzel's Tangled Adventure, který se začal nejdříve vysílat pod názvem Tangled: The Series, přivedl na televizní obrazovky princeznu Lociku z filmu Tangled. Film ukázal, že se Locika setkala opět se svými rodiči, ale spousta příběhů se dala ještě vyprávět, a tak se začal vysílat seriál, jehož události navazovaly chronologicky na film.

Locika je jednou z oblíbených disneyovských princezen a animovaný seriál dostal celkem tři série. Poslední díl třetí řady byl odvysílán na začátku března tohoto roku. Tento díl naznačil, že se příběh uzavřel a že by měl být tímto seriál ukončen. Nic však není potvrzené. Je tedy naděje, že bychom se dočkali čtvrté řady?

(Čekají na Lociku ještě další dobrodružství?; Foto: Disney)

Během doby, co se seriál vysílal, si získal srdce mnoha diváků a získal i několik ocenění. Ale sledovanost se bohužel během vysílání seriálu neustále snižovala. Na první díl první série se dívalo 1,3 milionů diváků, na první díl druhé řady už jen 0,67 milionů, což je zhruba o polovinu méně. Premiéru třetí řady sledovalo už jen 0,29 milionů diváků, takže se sledovanost nepřestávala drasticky snižovat. První řada měla celkem 22 epizod, druhá měla o jednu méně a třetí už získala pouze 17 epizod, což jistě není také dobrým znamením.

V sedmnáctém díle třetí série se Locika postavila svým nepřátelům, které přemohla, a zdá se, že je konečně připravená na královské povinnosti. Události seriálu se odehrávají mezi filmem a speciálním dílem s názvem Tangled: Before Ever After, který byl odvysílán před premiérou samotného seriálu. Tyto události měly chronologicky navázat na speciální díl, což se nakonec stalo.

(Mohl by vzniknout nový seriál z tohoto světa?; Foto: Disney)

Z výše zmíněného vyplývá, že pokud se tvůrci nerozhodnou představit nám nová dobrodružství princezny, která by se mohla týkat královských povinností, nebo dobrodružství některé z dalších postav, se kterými jsme se v seriálu setkali, tak se s největší pravděpodobností další řady nedočkáme.

Dokud se však k tomuto stanice Disney nevyjádří, tak nemůžeme s jistotou nic vědět. Pokud by byl seriál obnoven, tak bychom se nové řady dočkali nejspíš někdy v říjnu roku 2020.

Ocenili byste nové díly nebo třeba i nový seriál z tohoto světa? Dejte nám vědět v komentářích, co si o tom myslíte.


Jít na Tangled | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!