Flynn Rychlík

Flynn Rychlík

Zachary Levi Sezóny 5 2010 - 2020


Bývalý zloděj a současný přítel Lociky.

Evžen Houžvička známější pod jménem Flynn Rychlík nikdy nepoznal své rodiče a většinu dětství strávil v sirotčinci. Sirotci k němu velmi vzhlíželi a brali ho jako svého staršího bratra. Každou noc jim Evžen četl příběhy o Flynniganu Rychlíkovi, který zažíval neuvěřitelná dobrodružství na každém kroku. Čím víc tuto knihu Evžen četl, tím víc snil o takovémto osudu a rozhodl se oprostit od života v sirotčinci.

Nakonec Evžen vyrůstal sám a stal se z něj dobrodruh a nadaný jezdec. Brzo si začal říkat Flynn Rychlík po svém oblíbeném dětském hrdinovi. Z Flynna se brzo stal nechvalně známý zloděj v Coroně i navzdory tomu, že původní Flynn nebyl zlodějem. Flynna brzy pohltila jeho nová ambice a začal se stranit lidí. Jeho vysněný život byl plný peněz a svobody hodně daleko od všech ostatních. Nakonec se mu dostalo skoro všeho, po čem kdy toužil a to i přes to, že byl neustále na útěku.

Vše, po čem toužil, mu najednou přišlo zbytečné v ten den, kdy potkal Lociku. Když Flynn poprvé tuto osamělou dívku v odlehlé věži potkal, tak ho ze začátku štvala, protože jej donutila, aby ji vzal na vypouštění lampionů. Za odměnu měl dostat zpět korunu, kterou dříve ukradl a kterou před ním Locika schovala.

Jak tak trávil čas s Locikou, tak postupem času začal respektovat a začalo mu na ní záležet. Flynn se tedy vzdal svého snu o bohatství a samotě a nahradil jej novým. Zamiloval se do ztracené princezny a pomohl jí najít cestu zpět k jejím královským rodičům.

Evžen zase začal užívat své rodné jméno a přestal s loupením. O pár let později si vzal Lociku a momentálně žijí šťastně až na věky.

Flynn se objevil v…

Foto: Disney
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!