Kyle Reese

Kyle Reese

Sezóny 2 1984 - 2015


Bojovník Hnutí odporu, který v budoucnu patří mezi nejbližší parťáky Johna Connora, ale svoji největší misi provede v minulosti. Ochrání Sarah Connor před útokem prvního terminátora a stane se zároveň otcem Johna Connora.

Terminátor

Kyle je vyslán z roku 2027 do roku 1984, aby ochránil Sarah Connor. Jedná se o velmi zkušeného vojáka Hnutí odporu, který byl vybrán samotným Connorem. V tehdejší současnosti se spojí se Sarah Connor a podaří se jim společně zastavit zdánlivě nezničitelného terminátora. Kyle však v závěru boje podlehne. Nikdy se tak nedozvěděl o tom, zda jeho mise byla úspěšná a že se právě on stal otcem Johna Connora.

Terminátor 2

V době, kdy je Sarah zavřena v léčebně Pescadero, se jí Kyle zjeví jako přelud a povzbuzuje jí.

Terminátor Salvation

V roce 2018 patří mezi mladíky, kteří se teprve do boje proti Skynetu postupně zapojují. Přesto se mladý Kyle ihned zařadí mezi nejbližší parťáky Johna Connora. Když je Kyle zajat, musí se John Connor vydat přímo do sídla Skynetu, aby ho osvobodil.

Sarah Connor Chronicles

Opět se zjeví ve snu Sarah a pomáhá jí v těžkých psychických chvílích. Z děje se také dozvídáme, že má staršího bratra Dereka, se kterým vyrůstal v Los Angeles. Do Skynetu se přidal společně s ním, ale na rozdíl od něj byl zajat na čas Skynetem.
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!