Už teď se zřejmě pracuje na druhé řadě, k prvnímu setkání tvůrců již došlo

Už teď se zřejmě pracuje na druhé řadě, k prvnímu setkání tvůrců již došlo

24.5.2024 17:52


Každý Star Wars projekt prakticky provází stejný scénář. Těsně před začátkem daného seriálu se zničehonic začne hovořit již o pokračování, kterého se ne vždy dočkáme. Asi máme všichni v živé paměti Obi-Wana Kenobiho a Bobu Fetta. Jak to teda dopadne tady u Acolyte?


Seriál The Acolyte má sice premiéru až za měsíc, přesto už nyní se mluví o druhé řadě. Samozřejmě vše bude záležet na diváckém přijetí a sledovanosti, ale tvůrci doufají v ten nejlepší možný výsledek. Tenhle scénář se nám tu opakuje prakticky u každého seriálu. Vzpomeňme si na Obi-Wana Kenobiho, kdy se zničehonic pár dní před premiérou začalo hovořit o pokračování. A u těchto řečí to vlastně i skončilo.

(Už teď se zřejmě pracuje na druhé řadě, k prvnímu setkání tvůrců již došlo. Foto: Disney+)

Tentokrát tedy jako moudří Jediové se snažíme zachovat chladnou hlavu. Přesto šance na druhou sérii jsou docela solidní. Producent seriálu Rayne Roberts naznačil, že si pro nás připravili uspokojivý konec, ale samozřejmě si nechali otevřená vrátka pro případná pokračování. První schůzka s ostatními tvůrci již proběhla a probírala se případná druhá řada.

Tvůrkyně celé show Leslye Headland už má spoustu nápadů jak dál pokračovat. Celý tvůrčí tým ale ví, na čem aktuálně je. Bude se čekat na úspěch na Disney+ a finální konfirmaci, zda jim studio odmává pokračování. Jelikož se ale jedná o seriál v naprosto neprobádaném časovém období, šance je opravdu veliká. V kruzích studia se prohlašuje, že Disney je nakloněno další sérii. První řada se tak nesmí potopit sama nějakým velkým průšvihem.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na The Acolyte | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře