Amazon objednává pátou řadu The Boys

Amazon objednává pátou řadu The Boys

15.5.2024 21:38


Ještě jsme neviděli ani jednu epizodu čtvrté řady, ale už teď víme, že bude i pátá řada. Amazon objednal pokračování The Boys.


The Boys se vrátí. Sice na jejich návrat netrpělivě čekáme, ale už víme, že se letos určitě nedočkáme konce. Je to trochu hořkosladká informace, protože přicházíme o notnou dávku napětí, že by zemřel jeden z dua Homelander a Billy Butcher. Právě Butcher má tak trochu na mále. Zároveň je tu stále šance, že zemře někdo z ostatních hlavní postav.

Další dobrou zprávou je, že pátá řada nedostala označení poslední. To se samozřejmě ještě může během následujících měsíců změnit, ale buďme optimisté.

The Boys se vrátí s pátou řadou, Foto: Amazon

Showrunner seriálu Eric Kripke k obnovení prohlásil:

The Boys se mohou stát tou nejlepší prací, jakou jsem kdy měl. Který jiný seriál mi umožní psát o politice, kapitalismu, rodině a explodujících genitáliích.

Samozřejmě je nutné toto prohlášení brát s nadsázkou. Kripke dříve působil pro veřejnoprávní televize, kde jsou vždy nějaká omezení. Na svém kontě má například Supernatural či Revolution, které napsal pro The CW a NBC, Tyto stanice v té době cílily na zcela jiné diváky.

Premiéra páté řady samozřejmě nebyla stanovena, ale dá se odhadovat, že premiéry se nedočkáme dříve než příští rok v červnu.

Jste rádi, že se seriál vrátí?

Foto: Amazon


Jít na The Boys | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!