Cobalt Blue se objevil ve finále, diváci se konečně dočkali rychlíka, kterého vyhlíželi už od začátku seriálu

Cobalt Blue se objevil ve finále, diváci se konečně dočkali rychlíka, kterého vyhlíželi už od začátku seriálu

10.6.2023 15:00


Pokud tu byl dlouhou dobu nějaký padouch, kterého diváci seriálu The Flash netrpělivě vyhlíželi, pak to byl Cobalt Blue. Ten se objevil až v posledních čtyřech dílech.


Seriál nám v průběhu let představil velké množství rychlíků, přičemž většina z nich se objevila v jeho samotném závěru. Předně zmiňme například Reverse Flashe, Zooma, Savitara či Godspeeda. Jeden tu však pořád chyběl, a to Cobalt Blue, který je v komiksech Flashovým velkým nepřítelem. Toho jsme se nakonec dočkali v samotném závěru.

Poslední epizody se mimo jiné soustředily i na Eddieho Thawnea, který sice zemřel na konci první série, ale za záhadných okolností se vrátil zpět. Nakonec se ukázalo, že ho oživil negativní Zdroj rychlosti, který z něj chtěl udělat svého pozemského zástupce. S jeho pomocí pak měl šanci porazit zástupce Zdroje rychlosti.

(Nakonec jsme se dočkali i Cobalta Bluea. Foto: CW)

Diváci tuto postavu vyhlíželi pěkně dlouho, ale nakonec se jí dočkali. Smutné je, že Cobalt Blue v seriálu moc dlouho nebyl. V komiksech se tímto padouchem stal Malcolm Thawne, Barryho tajné dvojče, které bylo těsně po narození uneseno a vychováváno Thawny. V komiksech má Malcolm stejnou motivaci k Flashovu zničení jako v seriálu, i zde mu vadilo, že mu Barry vzal jeho život.

Jak se vám líbilo, že se Eddie stal Cobaltem Bluem? A mrzí vás, že jsme se tohoto zlého rychlíka dočkali až v samotném závěru seriálu?


Jít na The Flash | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!