Jak to vypadá s návratem Toma Cavanagha, představitele Wellsů?

Jak to vypadá s návratem Toma Cavanagha, představitele Wellsů?

9.4.2021 16:00


Wellsové jsou součástí seriálu už od jeho začátku, ale poprvé po dlouhé době jsme se dostali do bodu, kdy to vypadá, že žádného neuvidíme. Jak to tedy bude?


Tom Cavanagh v seriálu vystupuje už od jeho začátku, přičemž si za poslední roky zahrál hned několik různých postav. Respektive pořád hraje jen jednu postavu, nicméně ta se v seriálu objevila v několika různých verzích, protože na Zemi 1 postupně chodili Wellsové z jiných Zemí.

Naposledy jsme herce mohli vidět v epizodě Mother, která vlastně měla představovat finále řady šesté. V ní se herec objevil jako původní Harrison Wells ze Země 1, ale i když jsme si od něj slibovali mnohem více, tato postava nakonec zmizela a od té doby jsme ji neviděli. Znamená to tedy konec pro hercovo působení v seriálu?


(Bude potřeba, aby se tento Wells vrátil? Foto: CW)

Dříve tvůrce prozradil, že si Cavanagha ještě užijeme, ale těžko říci, co přesně tím myslel. Možná jen odkazoval na jeho krátké působení v sedmé řadě, kterého jsme se vlastně už dočkali. Kromě toho však tvůrce naznačil, že herec umí hrát jednoho padoucha, který by měl brzy přijít na scénu. V tomto případě musel mluvit o Eobardu Thawneovi, kterého herec hrál v průběhu celého seriálu. Reverse Flash se však dosud nevrátil.

Aktuálně tedy existují dvě možnosti. Buď se herec vrátí v podání Reverse Flashe, nebo se opět dočkáme Harrisona Wellse ze Země 1, protože to je totiž jediný Wells, který ještě žije, akorát je aktuálně v minulosti. Jeho návrat trochu naznačil šestý díl The One With The Nineties, ve kterém padouch Deon Owens dokázal ovládat čas a vyzařoval během toho zelenou barvu, která se podobá té Wellsově, protože ten aktuálně taktéž umí ohýbat čas. Naznačovali nám tím tvůrci snad něco?


Jít na The Flash | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!