Jak měl seriál skončit podle původního tvůrce a které postavy se mohly vrátit do potenciální desáté série?

Jak měl seriál skončit podle původního tvůrce a které postavy se mohly vrátit do potenciální desáté série?

13.6.2023 14:00


Tvůrce Eric Wallace se rozpovídal o věcech, které se nedostaly do jeho seriálu. Měl totiž plány do minimálně desáté série.


Pokud vám přišlo, že se v průběhu deváté série nedočkali moc prostoru ChesterAllegrou, vězte, že to bylo kvůli tomu, že měla řada pouze třináct epizod. Tvůrce Eric Wallace prozradil, že původně pro tento pár plánoval jednu velkou zápletku, která měla na konci vyvrcholit tím, že se tyto dvě postavy dají dohromady. V průběhu nám měl být navíc představen padouch, který s nimi souvisel, ale nebyl na to čas, a tak tato část příběhu musela být vyškrtnuta.

Wallace zároveň odhalil, že původně pro seriál připravoval jiný konec, ale ten musel opět pozměnit kvůli menšímu množství epizod. Původně chtěl, že na konci dojde k bitvě mezi všemi Zdroji, ale nakonec to udělal tak, že se střetly jen Zdroj rychlosti s negativní Zdroj rychlosti. Kdyby se tedy seriál dočkal více epizod, viděli bychom na scéně i ostatní Zdroje.

(Julian se mohl do seriálu ještě vrátit. Foto: CW)

Ke konci seriálu se vyjádřil i původní tvůrce Todd Helbing, který se o seriál staral až do konce páté série. Ten prozradil, že původně plánoval ukončit seriál novinovým článkem, ve kterém by byla zmínka o tom, že Flash zmizel během krize. Když to však už nebylo možné udělat, říkal si, že by seriál mohl skončit podobně, jako si to přál herec Grant Gustin. Tedy že by se Barry ve finále proměnil v blesk, který by zasáhl své mladší já. Tvůrce k tomu dodal, že by to Barry udělal z toho důvodu, aby byl schopen porazit Reverse Flashe.

Tvůrce Eric Wallace dále naznačil, jaké měl plány s desátou sérií. Konkrétně odhalil, že plánoval přivést zpět oblíbené postavy Patty Spivot a Juliana Alberta Desmonda. Dále nám chtěl představit další padouchy z komiksů, ale k tomu se už bohužel nedostane.

Zdroj článku: Comic Book (první, druhý a třetí článek)


Jít na The Flash | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!