Představitelé Barryho a Iris řekli, že kdyby se seriál dočkal desáté řady, už by v ní nevystupovali

Představitelé Barryho a Iris řekli, že kdyby se seriál dočkal desáté řady, už by v ní nevystupovali

31.5.2023 15:00


Po dlouhých devíti řadách skončil seriál The Flash, který nám nabídl opravdu velké množství zápletek i epizod. Hlavní herci seriálu nyní prozradili, že jsou rádi, že seriál skončil devátou řadou.


V průběhu let se na internetu objevovaly informace o tom, že herec Grant Gustin chce skončit v seriálu The Flash. Původně měl smlouvu na šest sérií, která byla prodloužena na sedm. Už tehdy chtěl herec skončit, ale tvůrci ho nakonec přemluvili k tomu, aby vydržel do osmé i deváté série. Podle herce by však devátá řada byla tak i tak jeho poslední.

Gustin řekl, že v průběhu natáčení seriálu založil rodinu, se kterou chtěl trávit více času, nicméně natáčení mu to nedovolovalo. Když tedy zjistil, že seriál skončí devátou sérií, ulevilo se mu, protože tak i tak chtěl ukončit své působení v seriálu devátou sérií. Prý by ho tvůrci už nepřemluvili.

(Kdyby měl seriál desátou řadu, byla by bez Barryho i Iris. Foto: CW)

Podobně nahlížela na potenciální desátou sérii i herečka Candice Patton. Ta už také chtěla odejít ze seriálu, ale mrzelo by ji, že by seriál skončil bez ní, proto ji potěšil letní telefonát od Granta Gustina, který jí řekl, že devátá série bude poslední. Patton by možná v seriálu vydržela déle, ale taktéž si již pohrávala s myšlenkou toho, že by odešla na konci deváté řady.

Ke svým odchodům se vyjádřili i herci Carlos Valdes a Tom Cavanagh. Představiteli Cisca přišlo, že své roli nabídl už vše, co mohl, a tak se rozhodl odejít v průběhu sedmé řady. Prý svého rozhodnutí dodnes nelituje. Cavanagh odešel ve stejné době jako Valdes, akorát ten se do seriálu chtěl nadále vracet, protože ho moc bavila role Reverse Flashe. Tudíž ve chvíli, kdy ze seriálu odešel, věděl, že se stoprocentně vrátí ve finále. S tím počítal až do chvíle, kdy se mu tvůrci ozvali a pozvali ho do poslední epizody.

Zdroje článku: EW, Comic Book


Jít na The Flash | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!