Jay Garrick se objeví i v osmé sérii

Jay Garrick se objeví i v osmé sérii

8.10.2021 14:00


Herecký veterán John Wesley Shipp nedávno prozradil, že se Jay Garrick objeví i v osmé řadě. V ní dojde především k prozkoumání vztahu mezi Jayem a Bartem.


Rychlík Jay Garrick se v podání herce Johna Wesleyho Shippa objevil už ve druhé řadě, kdy jsme zjistili, že to právě on je oním záhadným mužem v masce, kterého věznil Hunter Zolomon. Jay se od té doby pravidelně vrací do seriálu a nebude tomu jinak ani v případě nadcházející osmé série.

Své působení v seriálu potvrdil sám herec, který prozradil, jak dlouho se bude podílet na natáčení: „Měl jsem zájem o to si ještě zahrát v seriálu, a tak to zařídili. Mohu vám povědět, že na place strávím zhruba týden a půl, abych natočil potřebné scény pro osmou řadu Flashe.“


(Jaye si ještě užijeme. Foto: CW)

Týden a půl strávený na place znamená, že by se herec mohl objevit až ve dvou epizodách. Pokud ne, bude plně součástí jedné epizody, ale i to je poměrně dostatečné. Herec však dále pověděl, proč se jeho postava vlastně vrátí: „Nevím, kdy jsme to s tvůrcem řešili, ale bavili jsme se o tom, že bychom mohli prozkoumat Jaye jako mentora, když jsme to propásli s Wallym. Rád bych se věnoval této dějové lince, a tak je skvělé, že Jay navázal vztah s Bartem na konci sedmé řady.“

Herec tedy mimo jiné prozradil, že původně se plánovalo to, že Jay bude zaučovat Wallyho. K tomu se příběh nakonec nedostal, a tak nyní bude Jay zaučovat Barta, což bylo vlastně naznačeno na konci sedmé řady. Jayovo působení v osmé řadě bude tedy spojeno především s Bartem.

Zdroj článku: Comic Book


Jít na The Flash | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!