Joe Carroll

Joe Carroll

James Purefoy Sezóny 3 2013 - 2015


Sériový vrah, který utekl z vězení.

Joseph „Joe“ Carroll je drsný sériový vrah, který během svého pobytu ve vězení seskupil přes internet kult sériových vrahů.

Joe se oženil s Claire Matthews, se kterou se mu roku 2002 narodil jeho syn Joey. Pracoval jako profesor literatury, jehož přednášky byly zaměřené hlavně na Edgara Allana Poeho. Jeho hodiny byly plné mladých dívek, které postupně Joe zabíjel.

Jeho poslední obětí měla být Sarah Fuller, která byla právě jednou z dívek, která se účastnila jeho hodin. Jednoho večera se Joe vloupal do jejího bytu a čekal, až Sarah přijde. Po příchodu zabil její spolubydlící, která s ní přišla, a poté napadl Sarah. V tu chvíli ale do bytu vtrhl agent FBI Ryan Hardy, který začal zápasit s Joem. Joe jej bodl do srdce, ale rána nebyla dostatečně silná, proto se dokázal vzpamatovat a střelil Carrolla do zad.

Joe byl předvolán před soud, kde proti němu svědčila Sarah Fuller. Díky jejímu svědectví měli konečně nějaké důkazy proti Carrollovi a ten byl poté zavřen do vězení, ve kterém začal shromažďovat přes internet kult sériových vrahů.

Foto: FOX