Amazon údajně ukončuje spolupráci s Jeremym Clarksonem, důvodem je jeho článek

Amazon údajně ukončuje spolupráci s Jeremym Clarksonem, důvodem je jeho článek

24.1.2023 23:45


Když Jeremy Clarkson před pár týdny napsal článek, ve kterém vyjádřil svou nenávist vůči vévodkyni Meghan Markle, netušil, jak si zavaří. Podle posledních zvěstí je jeho práce u Amazonu u konce.


Jeremy Clarkson napsal začátkem roku do své rubriky v novinách The Sun článek, ve kterém vyjádřil svou nenávist vůči vévodkyni Meghan Markle, manželce prince Harryho. „Sním o dni, kdy se bude muset nahá procházet ulicemi všech britských měst a lidé na ni budou křičet: ‚Hanba!‘ a házet po ní exkrementy.“ Tato věta stačila k tomu, aby se jeho život znovu obrátil naruby.

Na Jeremyho se sesypala lavina stížností a naštvaných reakcí nejenom od veřejnosti, ale také od politiků a televizních celebrit. Jeremy se samozřejmě omluvil, ale jak ve své omluvě sám uvedl: „Jedna z věcí, které jsem si poslední dobou všiml, je, že jakmile po vás nějaký policista nebo známá osobnost chce, aby jste se omluvili, je úplně jedno, jak moc a srdceryvně se budete omlouvat. Těm, kdo si stěžovali, to stejně nebude stačit.“ V posledních letech se bohužel stalo pravidlem, že jakmile nějaká televizní osobnost řekne něco kontroverzního, všichni od něj dávají ruce pryč. A nejinak tomu zřejmě bude i v tomto případě.

(Foto: Amazon Prime)

Zdroj blízký Amazonu řekl pro časopis Variety, že společnost s Clarksonem pravděpodobně ukončí spolupráci po roce 2024. Nebude se jednat o okamžitý vyhazov, údajně ještě budou dokončeny rozpracované projekty. Podle zdroje bychom se ještě měli dočkat třetí série pořadu Clarkson's Farm (druhá řada začne 10. února), a také by měly být natočeny ještě tři až čtyři speciály pořadu The Grand Tour. Poté bude spolupráce s Jeremym ukončena. Sám Amazon ješte tyto informace nepotvrdil, ale není pravděpodobné, aby si ve svém stádečku nechali tak tlustou černou ovci.

Zdroj: GrandTourNation


Jít na The Grand Tour | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!