Připravte se na pátou řadu The Handmaid's Tale

Připravte se na pátou řadu The Handmaid's Tale

31.8.2022 21:47


Pojďme se podívat na vše, co víme o páté sérii The Handmaid's Tale, které se dočkáme během září.


Příběh páté řady The Handmaid's Tale

Na začátku páté řady se nedočkáme žádného časového skoku. Navážeme na události z finále čtvrté série. June se bude potýkat s následky svých činů, zatímco Serena se bude snažit zvýšit svou důležitost v Torontu, což podpoří i skutečnost, že názory Gileádu se začnou vkrádat do Kanady. Velitel Lawrence bude spolupracovat s tetou Lydií na reformaci Gileádu a získání moci. Mezitím June, Luke a Moira budou pokračovat v boji na dálku s Gileádem a také se budou snažit získat zpět Hanu.

Upoutávky nám již napověděly, že minimálně ze začátku se June bude potýkat s negativním přijetím zabití Waterforda, čehož se bude snažit využít Serena jakožto milující a truchlící vdova. Z upoutávek se zdá, že situace ohledně June se obrací v její neprospěch.

Obsazení páté řady The Handmaid's Tale

V obsazení nečekejme žádné drastické změny. Všechny hlavní postavy se vrátí. Jediným předem avizovaným odchodem je Alexis Bledel. Ta se nevrátí do své role Emily. Alexis Blebel svou neúčast v páté řadě oznámila již před začátkem samotného natáčení.

Bude June v páté řadě hledat vykoupení svých činů? Foto: Hulu

Upoutávka na pátou řadu The Handmaid's Tale

Pátá řada Příběhu služebnice se dočkala i své upoutávky, která vám naznačí atmosféru nové série.

Thumbnail Play icon


Kde si můžete pustit pátou řadu The Handmaid's Tale? 

Za seriálem stojí streamovací služba Hulu. Vzhledem k tomu, že Disney částečně vlastní tuto společnost, tak by se zcela logicky dalo očekávat, že pátou řadu Příběhu služebnice budeme moci sledovat na Disney+. Ale pozor! Pátou řadu nám i tentokrát přinese streamovací služba HBO Max. HBO se podařilo si tento titul udržet, což znamená, že u nás čekejte premiéru na HBO Max.

Pátá řada je prozatím poslední řadou, která byla stanicí Hulu objednána. Již dříve se nechali tvůrci slyšet, že by seriál mohl mít až deset sezón, což vzhledem k tomu, že seriál patří mezi nejsledovanější projekty od Hulu, může být i reálné číslo. Zároveň by streamovací služba chtěla zpracovat i knižní pokračování, na které má rovněž práva, takže je otázkou, jak Hulu obě díla zkombinuje.

Jste zvědaví, co se bude dít v páté sérii?

Zdroj anotačního obrázku: Hulu


Jít na The Handmaid's Tale | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře