The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

4.9.2018 21:29


Pokud se bude seriálu dařit, může tady být dalších osm sérií. Před časem se takto vyjádřil jeden významný činitel z řad vedení stanice Hulu. Pro mnohé fanoušky toto ale není zrovna dobrá zpráva.

Výkonný ředitel streamovací služby Hulu, Randy Freer, je natolik nadšený z úspěchu The Handmaid's Tale, že nedávno vyjádřil přání, aby seriál pokračoval tak dlouho dokud bude mít potenciál i kdyby to znamenalo pokračovat až do desáté série. Asi všichni tušíme, že v tomto případě jde především o zisk, který seriál stanici přináší a Hulu nebude moct pracovat bez účasti klíčových tvůrců. Nicméně třetí řada je již ve výrobě a Randy Freer slibuje veškerou podporu, kterou si tvůrci vyžádají. „Tvůrčí proces kolem The Handmaid's Tale bude pokračovat ať už je to čtvrtá nebo pátá řada. Myslím, že to je pro tvůrce hlavní výhoda ve světě streamovacích služeb. Pořady se mohou přirozeně vyvíjet a vysílat se tak dlouho, jak budou moct anebo prostě skončí. "

Randy Freer úplně vlevo. (Foto: Hulu)


Někteří fanoušci byli rozčarovaní již z existence druhé série a odvolávali se na knižní předlohu, která pokračování nemá. Stejně tak zakončení druhé řady vyvolalo rozporuplné reakce a vynořily se otázky, jak dlouho se dá takovýto příběh nastavovat, aby si pořad udržel stávající kvalitu.

Nicméně komise sestavující nominace na ceny Emmy si toto zřejmě nemyslí a druhá série The Handmaid's Tale získala úžasných dvacet nominací. Dle statistik však tento fakt není nijak překvapující a druhé řady seriálů získávají obecně více nominací než původní série.

Jaký na toto máte názor vy? Chcete se seriálem strávit dalších osm let nebo si spíše myslíte, že v nejlepším se má přestat?


Jít na The Handmaid's Tale | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!