Tvůrce se vyjádřil k potenciální druhé sérii a herci prozradili několik zajímavostí z první řady

Tvůrce se vyjádřil k potenciální druhé sérii a herci prozradili několik zajímavostí z první řady

12.2.2024 10:00


Premiéra nového seriálu ze světa The Walking Dead se pomalu blíží, a tak nastal čas se podívat na několik nejnovějších vyjádření. Co k tomuto projektu prozradili herci a tvůrci?


S přibližující se premiérou seriálu The Ones Who Live, ve kterém se konečně dozvíme to, jak to dopadlo s Rickem a Michonne, se množí i množství odhalených novinek. Veskrze nejde o žádné velké pecky, nicméně i tak se je sluší zmínit, ať jste připraveni na nadcházející příběh.

Jednou z nedávno odhalených novinek je to, že se herečka Danai Gurira, představitelka Michonne, ujala napsání scénáře. To ostatně není žádné překvapení, když patří mezi hlavní tvůrce seriálu, nicméně sama scénáře moc nepíše, tak se herečka může nově předvést i v tomto ohledu. Konkrétně se podílela na scénáři k první epizodě Years, na které se kromě ní podíleli i Andrew Lincoln a Scott Gimple.

Když už jsme u tvůrce Scotta Gimplea, všechny pochopitelně zajímá, zda seriál bude pouhou minisérií, nebo zda se dočká druhé série. Gimple prozradil, že je v tomto ohledu možné vše, nicméně nepotvrdil, že by se pracovalo na pokračování. Zmínil to, že se aktuálně spíše věnují druhé řadě Daryla Dixona a pokračování Dead City, takže na případném pokračování by se mohlo začít pracovat po těchto projektech.

(V pokračování bude Rick čelit spoustě nebezpečenství. Foto: AMC)

Scott Gimple dále promluvil o svém dlouhodobém snu, tedy o tom, že jednoho dne propojí všechny seriály ze světa The Walking Dead v jednom projektu. Gimple zdůraznil, že se mu na jednotlivých seriálech líbí především to, že se na každý z nich můžete dívat nezávisle na ostatních, ale když znáte všechny, můžete si všímat jednotlivých detailů, které vám obohatí zážitek ze sledování. Toto velké propojení se tedy i nadále plánuje, i když nemá jasné obrysy.

Kromě Ricka a Michonne budou v seriálu vystupovat i další hlavní postavy. Mezi ty patří například Pearl Thorne, členka Občanské republiky, kterou hraje herečka Lesley-Ann Brandt. Ta tuto roli získala zrovna v době, kdy měla koronavirus, přičemž v té době se zároveň ucházela o jinou roli, kterou taktéž získala. Když mělo dojít na lámání chleba, herečka usilovala o to, aby mohla vystupovat v obou projektech, ale nevycházelo to časově, a tak se musela rozhodnout. Nakonec si vybrala The Ones Who Live, a to především díky Andrewu Lincolnovi, který ji přemluvil skrze e-mail.

Premiéra seriálu The Ones Who Live je stanovena 25. února, přičemž doposud nebyla oznámena žádná předpremiéra, jako tomu bylo v případě předchozích projektů od stanice AMC, proto jsme zvědaví, kdy přesně se této novinky dočkáme. Prozatím ji netrpělivě vyhlížíme, proto nezapomínejte sledovat náš web pro další novinky.

Zdroj článku: Comic Book (první, druhý, třetí a čtvrtý článek)


Jít na The Walking Dead: The Ones Who Live | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!