Seriál konečně potvrdil jednu informaci o chodcích

Seriál konečně potvrdil jednu informaci o chodcích

29.10.2021 15:00


Původní seriál The Walking Dead se nikdy neměl ani nebude zaobírat původem nákazy ani chodci jako takovými, protože to není autorova základní myšlenka. Nicméně nyní tady máme World Beyond, který už není vázán předlohou a může se tak ponořit do výzkumu zombií.


V první sérii seriálu jsme se o chodcích neboli duťácích nedozvěděli nic nového, nicméně jsme viděli jasnou snahu Občanské republiky o jejich výzkum a nalezení léku. V tomto duchu pokračuje i druhá řada, která se už ale zombiemi zaobírá víc. Doktor Leo Bennett se aktivně soustředí na jejich výzkum a experimentuje s nimi. Na některé jedince také připevnil sledovací zařízení, které mají mapovat jejich pohyb.

(Chodci jsou sice pro nás stále záhadou, ale víme o nich něco nového. Foto: AMC)


To ovšem netuší o utajeném výzkumu, který vede jeho přítelkyně Lyla Belshaw, jež se nebojí použít jako testovací subjekty své bývalé kolegy. Leo pak ve svém prezentačním videu, které Lyla pustila Hope, potvrzuje to, co fanouškům dlouho vrtalo hlavou.

Někteří diváci totiž berou seriál příliš vážně a nedokážou pochopit, jak je možné, že se zombie ani po deseti letech nerozpadli jako každá správná mrtvola. Odpověď je velice jednoduchá, a nebylo těžké si ji domyslet, nicméně nyní to Leo a také doktor Ellis konečně potvrdili – nákaza skutečně zpomaluje rozklad chodců.


Jít na The Walking Dead: World Beyond | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!