Dle tvůrce se postav z World Beyondu možná ještě dočkáme

Dle tvůrce se postav z World Beyondu možná ještě dočkáme

10.12.2021 17:00


I když je seriál World Beyond u konce, stále existuje možnost, že se někdy v budoucnu dočkáme jeho postav. Je to tak díky tomu, že se seriál odehrává v širším univerzu.


Seriál The Walking Dead: World Beyond byl ke svým hlavním postavám poměrně vstřícný, protože se spousta z nich dožila konce. I když poslední záběry jasně ukázaly, čemu se nyní budou jednotlivé postavy věnovat, stále existuje možnost, že jsme je neviděli naposledy. World Beyond se totiž odehrává ve velkém seriálovém vesmíru, ve kterém se postavy mohou objevit hned v několika dalších projektech.

Ostatně tohle sám řekl tvůrce Scott Gimple: „V tuto chvíli v to věříme, sníme o tom a přejeme si to. Chceme, aby příběh těchto postav pokračoval, nicméně na ně budeme nahlížet už jinak, protože je už neuvidíme v našem seriálu. Čas tohoto univerzu bude pokračovat a vy opět narazíte na tyto lidi, akorát budou součástí jiných příběhů.“

(Všechny tyto postavy by se ještě mohly vrátit. Dokonce i Huck. Foto: AMC)

Gimple prakticky řekl to, že je napadli možnosti, jak by hlavní postavy mohli přivést zpět, nicméně musí doufat v to, že vše vyjde a skutečně k jejich návratu nakonec dojde. Záleží totiž hned na několika faktorech – jedním z nich je to, že pokud se někde objeví, musí správně zapadnout do příběhu. Dále je tu například i otázka toho, zda herci budou mít čas na to se vrátit ke svým rolím.

Nejvíce možností však tvůrci rozhodně mají v připravovaném seriálu Tales of The Walking Dead, který se zaměří na epizodní zápletky. V jednom z dílů tohoto seriálu bychom například mohli sledovat příchod Iris a Eltona do Portlandu, popřípadě Silasovo působení v armádě Občanské republiky. Možností je spousta, protože se tvůrci mohou zaměřit třeba i na minulost Huck.

Zdroj článku: Comic Book


Jít na The Walking Dead: World Beyond | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!