Představitelka podplukovnice Kublek si myslí, že její postava už narazila na Ricka

Představitelka podplukovnice Kublek si myslí, že její postava už narazila na Ricka

13.12.2021 13:00


Rick se aktuálně nachází v Občanské republice, ve které jistě narazil na spoustu vlivných lidí. Patří mezi ně i nám známá podplukovnice?


Ani druhá řada nám nenabídla návrat Ricka Grimese, nicméně jsme alespoň zjistili to, ve kterém městě se aktuálně nachází. Avšak i přesto, že se tu Rick neobjevil, fanoušci vymýšlí různé teorie, co by nyní mohl dělat či na koho všeho narazil během své cesty. A jedna z těchto teorií tvrdí, že se již seznámil s podplukovnicí Elizabeth Kublek.

Herečka Julia Ormond, představitelka nám známé podplukovnice, byla nedávno dotázána na to, zda se její postava někdy setkala s Rickem. Herečka k tomu pověděla následující: „Povím vám to takto… Má odpověď nevyplývá z toho, co vím, neprozrazuju vám žádné spoilery, jen vám povím to, co si myslím. Hned na začátku jsem si říkala, že by bylo geniální, kdyby se tyto dvě postavy potkaly. A podle mě se potkaly, akorát si podplukovnice neuvědomila, o jak důležitého člověka vlastně jde.“

(Kublek měla v republice poměrně velký vliv. Foto: AMC)

Svým způsobem dává hereččina odpověď smysl – Rick není žádný obyčejný člověk, během svého pobytu v Občanské republice musel narazit na několik vlivných lidí, na které musel udělat dojem, a právě podplukovnice mohla být jednou z těchto lidí. Otázkou je ale to, jak moc Rick zasahuje do armády. Tu nám totiž seriály představují více než prosté obyvatele Občanské republiky.

Myslíte si, že se Elizabeth Kublek a Rick Grimes někdy potkali? A myslíte si, že by se Kublek mohla objevit v nadcházejících filmech s Rickem Grimesem?

Zdroj článku: Comic Book


Jít na The Walking Dead: World Beyond | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!