Kdo další patří k hercům u stolu?

Kdo další patří k hercům u stolu?

26.10.2019 15:10


Na další oficiální informace ze zákulisí seriálu si musíme počkat ještě minimálně necelé dva týdny. V následujícím článku se proto pokusíme alespoň shrnout různé spekulace a postřehy týkající se oficiálně zatím nepotvrzených her­ců.


V minulém článku jsme vám přinesli záznam ze společného čtení scénáře dvoudílného pilotního dílu. Na něm vidíme všechny již oznámené herce, ale i kupu dalších lidí, které se fanoušci úporně snaží identifikovat. V jejich snaze jim napomáhají i castingové agentury, které se někdy prořeknou, a tak oznámení některých herců je již pouhou formalitou.

Zdá se, že tvůrci seriálu chtějí v pilotním dílu ukázat několik dvouříčských charakterů, které se sice v první knize ve skutečnosti objevily jen na chvíli nebo se neobjevily vůbec, ale mají větší roli v událostech, během kterých se jeden z hrdinů ústřední trojice vrací domů.


Britský herec Christopher Sciueref by se údajně měl zhostit role Matrimova otce Abella Cauthona. Tento bývalý boxer se objevil například ve filmech 300: Vzestup říše (2014), Exodus: Bohové a králové (2014) a Skyfall (2012) nebo v seriálu The Last Kingdom.

Role Matovy matky by mohla připadnout herečce a skladatelce Juliet Howlandové, jež má za sebou menší role ve filmech The Death and Life of John F. Donovan (2018), Scott and Sid (2018) a The Painted Veil (2006) nebo v seriálu Skins.

Fantazii fanoušků ovšem dráždí především začínající herečka Helena Westermanová, o jejíž postavě se proslýchá, že se jmenuje Laila Aybara. A proč? Protože tato postava v knihách neexistuje. Mohlo by jít samozřejmě o Perrinovu sestru, ale kvůli odlišnostem ve vzhledu by to nebylo to pravé. Proto se objevují teorie o tom, že seriálový Perrin bude o trochu starší než knižní, dost na to, aby byl již na začátku seriálového děje ženatý. Laila by pak mohla být jeho ženou, otázkou zůstává, jaký význam by v ději měla.

Předchozí jména unikla na internet přímo z agentur, byla ovšem záhy smazána. Dále se můžete ještě podívat, jaké herce se podařilo identifikovat na základě rozboru zveřejněného videa.

Máte nějakou teorii ke změnám v seriálu? Napište nám do komentářů.

Zdroj: The Wertzone


Jít na The Wheel of Time | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!