Zaklínač se dle očekávání dočká druhé série, premiéra je stanovena na rok 2021

Zaklínač se dle očekávání dočká druhé série, premiéra je stanovena na rok 2021

13.11.2019 18:38


Ještě nám ani nezačala první série, ale už nyní pro vás máme radostnou zprávu. Netflix věnoval seriálu Zaklínač druhou sérii.


Netflix pevně věří svému novému fantasy projektu, a proto už nyní, ještě před premiérou první série, obnovil seriál Zaklínač pro druhou sérii. Tato zpráva není vůbec překvapivá, tvůrkyně nedávno prohlásila, že by seriálu ráda věnovala celkem sedm sérií, přičemž Netflix si moc dobře uvědomuje, že by díky Zaklínači mohl udělat díru do seriálového světa.

Nikoho ani nepřekvapí fakt, že se druhé řady dočkáme až roku 2021. Netflix své seriály často natáčí velmi dlouho, a proto nestíhá pravidelné roční intervaly. Navíc premiéra první série je stanovena až na 20. prosince, což už jasně naznačovalo, že se druhé série dočkáme nejdříve roku 2021. Třeba však pokračování bude mít premiéru hned v lednu.


Natáčení druhé řady započne někdy v první čtvrtině roku 2020, přičemž se štáb již nevydá do Maďarska. Tentokrát bude více sázet na Anglii, kde kromě exteriérů může využít i velká studia. Druhá řada má mít podobně jako ta první osm epizod.

Nyní nám tedy nezbývá nic jiného než čekat na premiéru první série, abychom si udělali obrázek o tom, jak se seriál vlastně vydařil. Až potom můžeme vychvalovat obnovení pro druhou sérii.

Zdroj článku: Redanian Intelligence


Jít na The Witcher | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!