Toby Domzalski

Toby Domzalski

Charlie Saxton Sezóny 3 2016 - 2018


Jimův nejlepší kamarád.

Tobias “Toby” Domzalski je Jimův nejlepší kamarád s rovnátky, kterému se se vším svěřuje. Jimovi je naprosto věrný a v náročných situacích jej vždy zásobuje dávkou optimismu. Toby žije se svou babičkou, se kterou žije od svých dvou let, tedy od té doby, co mu umřeli rodiče, když se plavili po moři.

Ve školce se pak setkal s Jimem, se kterým se brzo skamarádil a z těch dvou se stala nerozlučná dvojka. Toby je trochu při těle, a tak se rozhodl později držet dietu, aby trochu shodil, ale nějak se mu to nedařilo. Jim mu také do školy připravuje extra oběd.

Toby byl s Jimem, když našli amulet, který jej vybral, aby se stal novým Lovcem trollů. T.P. je většinu času šťastný a veselý člověk a vždy je tu pro své přátele, když ho potřebují. Vyžaduje však i pozornost od ostatních, kterou se snaží nějakým způsobem sám vyhledávat.

Když byl Tobymu představen skrytý svět trollů, brzo se s přátelil s velkým trollem jménem AAARRRGGHH!!!, který u něj doma i nějaký čas bydlel jako výměnný student. Jeho babička nepoznala, že se nejedná o člověka, jelikož je napůl slepá. Kromě něj začal u Tobyho bydlet v domečku pro panenky i trpaslík Chompsky.

Spolu s Claire pomáhá Jimovi bojovat se zlými Gumm-Gummy.

Foto: DreamWorks
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!