AAARRRGGHH!!!

AAARRRGGHH!!!

Fred Tatasciore Sezóny 3 2016 - 2018


Obrovský troll s dobrým srdcem, k němuž přilnul Toby.

Aarghaumont je obrovský troll rasy Krubera. To jsou trollové, kteří žijí hluboko v jeskyních a jsou tak zvyklí na méně světla. Do jeho domoviny však vtrhl Gunmar se svou armádou a zmocnil se několika krubeřích mláďat, ze kterých udělal svoje vojáky. Mezi nimi byl také AAARRRGGGHH!!!, který se později od Gunmara odloučil a připojil se zpět k hodným trollům.

Jeho pozdější nejlepší přítel Blinky si nejdříve myslel, že je jen Gunmarovým špehem a chtěl jej popravit, ale díky Vendelovi se AAARRGGHH!!! mohl k těmto trollům připojit a žít s nimi. Aarghaumont konal dobré skutky a bojoval na straně dobra, a tak ostatní včetně Blinkyho přesvědčil, že není zlý. Brzo se z něj stal též pacifista.

Po boji trollové hledali svůj nový domov, a ten našli v Kalifornii, kde vybudovali svůj Trollí trh. Od té doby pak Blinky a AAARRGGHH!!! pomáhali tehdejšímu Lovci trollů Kanjigarovi chránit jejich nový domov. S Blinkym se Aarghaumont brzo spřátelil a ti dva dnes tvoří nerozlučnou dvojku.

Když se pak po smrti Kanjigara stal novým lovcem Jim, tak se AAARRGGHH!!! seznámil s Tobym, se kterým se brzo spřátelil. Tento troll toho jinak moc nenamluví a má omezenou slovní zásobu.

Foto: DreamWorks