UnREAL

UnREAL


UnREAL je seriál, který se inspiruje klasickou randící reality show The Bachelor. Avšak příběh nesledujeme z pohledu diváka, ale z pohledu produkce.

Seriál začíná přípravami na čtrnáctou sérii reality show Everlasting (v překladu Věčná láska). Ta je pod vedením svérázné a bezohledné výkonné producentky Quinn King a výstředního Cheta Wiltona. Chetovi jde hlavně o to, aby v show byly ukázány párty, alkohol a ženské těla. Zatímco Quinn chce pořádné drama a vytvářet mezi soutěžícími konflikty. Proto opět zaměstná produkční Rachel, která se na konci předešlé série zhroutila, nicméně podle Quinn je Rachel tím nejlepším člověkem pro úspěch Everlastingu.

Jelikož jde o randící show, tak zde musí být nějaký nápadník, o kterého se bude ucházet několik soutěžících. A abychom se dostali jednotlivým soutěžícím pod kůži, jsou tady produkční, kteří s těmito dívkami dělají rozhovory a snaží se z nich toho dostat co nejvíc a zároveň jim radí, co by měly dělat, aby si získaly srdce svého nápadníka.

UnREAL je výtvorem kabelové stanice Lifetime, která tento seriál začala vysílat v červnu 2015. Od té doby seriál získal druhou řadu, která se vysílala o rok později a na začátku roku 2018 bude mít premiéru třetí série. A aby toho nebylo málo, seriál si dokonce vysloužil i čtvrtou sérii. Za vznikem seriálu stojí duo Marti Noxon a Sarah Gertrude Shapiro.

(Hlavní postavy seriálu. Foto: Lifetime)

V hlavních rolích hrají:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon